REKLAMA

Týdenní horoskop pro všechna znamení

REKLAMA
cara
Info ikona

Beran 

Milí Berani, konec měsíce listopadu si z Vaší strany může vyžádat nutnost dokončit konkrétní dlouhodobější záležitost a tím si věnovat i zaslouženou úlevu. Dozvědět se můžete důležité faktické informace, které Vám pomohou mít jasnější představu a tím získat i prakticky přesněji vedené úmysly. Začátek prosince přináší nový perspektivní záměr a možnost postupnými společnými kroky upevnit rodinnou stabilitu. Pomoci Vám k tomu může i mocné víkendové Novoluní, které proběhne v ohnivých střeleckých energiích a příznivě podpoří rodinnou vzájemnou spolupráci a sounáležitost. Osamělí Berani mohou zaznamenat příjemný impuls k projevení vzájemné obohacující výměně hmotných a nehmotných darů.

Heslo týdne: Zdárné dokončení dlouhodobější záležitost

Štastný den: Čtvrtek

 

Býk

Milí Býci, hned zkraje týdne budete moci cílenými kroky získat přesnější údaje a tím se i nepřímo zbavit případného váhání či polemiky. Konec listopadu Vám může i skrze vyjádřenou ochotu druhého pomoci něco podstatného ukončit a fakticky uzavřít. Do nového měsíce vstoupíte s čistým štítem a s novou kreativní vlnou, která Vám umožní s přehledem a postupně se věnovat tomu, co Vám zaručuje stabilitu a vnitřní jistoty. Víkendové Novoluní v ohnivých střeleckých energiích posunují hranice reálných možností. Nechte se mile překvapit. Osamělí Býci mohou být požádáni o rodinnou výpomoc a posílit tím své nejbližší vztahy.

Heslo týdne: Vědomé zmírnění stresového napětí

Štastný den: Neděle

 

Blíženci

Milí Blíženci, přerod starého měsíce do nového Vám může přinést důležitý odkaz a možnost zaznamenat, kdo z Vašich nejbližších se snaží dosáhnout osobní stability a jaký významný krok ho tento týden čeká. Sami si budete moci i z dlouhodobějšího hlediska něco zajistit a to i skrze případnou návštěvu konkrétního úřadu. Přivítat nový měsíc budete moci se svěží rozhodností a něco si programově dobře sladit s ohledem na celkové rodinné potřeby. Nečekanou inspirativní nabídku Vám může přinést i sobotní Novoluní, které bude probíhat v ohnivých střeleckých energiích a které může svým mocným vlivem i něco nového rozpohybovat. Osamělí Blíženci budou moci podpořit své blízké a mít milý důvod něčím pěkným je obdarovat.

Heslo týdne: Naplněné očekávání

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, hned při pondělku si budete moci povšimnout zvýrazněné potřeby druhých, něco si dlouhodoběji pojistit. Sami jste tím mohli dát druhému příležitost a těšit se ze společně vyjádřené podpory. S přesvědčivým postojem budete moci přivítat nový měsíc a s jasnými úmysly se připravovat na vánoční svátky. Odkrýt další svěží potenciál Vám může i mocný vliv sobotního Novoluní, které proběhne v ohnivých střeleckých energiích. Budete se moci na něčem pevně shodnout a tím si předem určit konkrétní plán. Osamělí Raci mohou být vedeni k rodinné spolupráci a mít tím příležitost zaznamenat tikot vlastních vnitřních hodin a k jakému obohacujícímu poznání nazrál čas.

Heslo týdne: Kroky k upevnění trvalých hodnot

Štastný den: Pátek

 

Lev

Milí Lvi, příchozí události Vám pomohou zdárně dokončit listopadové povinnosti, které sami chcete mít již hotové a nutně vyřízené. Začátek nového měsíce přináší i hlubší odkaz letošních Vánoc a možnost něco nového tím zaznamenat. Věci se mění a měnit se tím může i Váš konkrétní přístup. Víkendové Novoluní v ohnivých střeleckých energiích Vám budou moci otevřít cestu k novému poznání a také k vnitřnímu ujištění. Na čem se společně domluvíte, to může být pro Vás více významné a posilující. Osamělí Lvi mohou mít příležitost něco odmítnout a zvolit si tím jinou prospěšnou alternativu.

Heslo týdne: Dlouhodobé jistoty

Štastný den: Pátek

 

Panna

Milé Panny, hned zkraje týdne na Vás může být vyvíjen tlak, za kterém může stát mocný vliv a postavení Luny, která o víkendu prolétla Vaším znamením. Měli byste mít vhodné podmínky k tomu, do konce listopadu si něco důležitého vyřídit a něco si tím i z dlouhodobého hlediska pojistit. Těšit se můžete na víkendové rodinné události a možnost něco nového a příjemného zaznamenat. Sobotní Novoluní otevírá nové možnosti a může Vám i skrze nejbližší zprostředkovat nový zajímavý nápad. Osamělé Panny mohou intenzivněji prožívat potřebu materiálního zajištění a rodinné podpory.

Heslo týdne: Systematické plánování

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, týden voní adventem a vnáší do života potřebu systematicky a rozvážně se připravit na vánoční svátky. V průběhu týdne budete moci zdárně něco dokončit a uvolnit tím prostor pro novou oblast zájmu. Příchod nového měsíce otevírá dveře k něčemu novému a klíč k tomuto obohacujícímu poznání Vám může nabídnout příznivý vliv sobotního Novoluní, které proběhne ve střeleckých ohnivých energiích. Osamělé Váhy mohou být vedeni k nalezení vnitřní jistoty a to skrze společný nový záměr.

Heslo týdne: Společná dohoda

Štastný den: Sobota

 

Štír

Milí Štíři, tento týden končí listopadové dění a hned zkraje nového měsíce můžete více než druhý prožívat význam letošních svátků. Začátkem prosince bude Luna probíhat Vaším znamením a pomůže Vám citlivěji vnímat soulad s druhými a jak důležitá je Vaše vnitřní potřeba vytvářet harmonické prostředí. Navýšené intuitivní vnímání Vám nabídne skvělou příležitost získat životní nadhled a možnost v lehkosti se otevřít nové motivující spolupráci. Osamělí Štíři mohou v době víkendového Novoluní mít milý důvod seznamovat se s novou životní zkušeností.

Heslo týdne: Harmonie a soulad s blízkými

Štastný den: Sobota

 

Střelec

Milí Střelci, týden uzavírá listopadové náměty a otevírá dveře dokořán prosincovým a vánočním tématům. V pondělí si budete moci zařídit záležitost, která mohla být i delší dobu odkládána. Velmi významné pro Vás mohou být plánované rodinné programy, které se uskuteční o víkendu. V tento čas bude probíhat Novoluní ve Vašem znamení a může Vám i skrze zaznamenané cenné prožitky potvrdit význam domova a stabilního rodinného zázemí. Otevírat se před Vámi může i nový požehnaný začátek. Osamělí Střelci v době Novoluní mohou i někomu blízkému potvrdit, do čeho nového se pustili a jakou životní zkušenost tím chtějí získat.

Heslo týdne: Nové začátky

Štastný den: Sobota

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tento týden Vám může skrze různé návrhy od druhých nabídnout možnost něco odmítnout či v mezích možností zvolit jinou alternativní možnost. Pondělí Vám umožní něco si zdárně vyřídit a příznivě tím ovlivnit budoucí vývoj. S určitou navýšenou rozhodností uvítáte nový měsíc a s jasnými úmysly podpoříte prosincové společné záměry. Významná pro Vás může být i sobotní rodinná událost, která Vám může i něco nového zprostředkovat. Využít k novému poznání budete moci příznivý vliv sobotního Novoluní, které bude probíhat v ohnivém znamení Střelce. Osamělí Kozorozi mohou být požádáni o rodinnou výpomoc.

Heslo týdne: Jasný společný záměr

Štastný den: Neděle

 

Vodnář

Milí Vodnáři, hned zkraje týdne se Vám podaří získat důležité informace a údaje, které Vám pomohou něco důležitého si potvrdit. Vstupovat tak můžete do nového měsíce s čistou hlavou a mít milý důvod zabývat se postupnými plánovanými rodinnými potřebami, na které budete moci průběžně skvěle prakticky reagovat. Čekat Vás může i nový společný záměr, na který budete moci přijít pouze Vy a Vaše perfektní nadsmyslové vnímání. Pomoci Vám k tomu může i mocné víkendové Novoluní, které proběhne v ohnivých střeleckých energiích. Pocítit můžete navýšenou vášnivou touhu, skrze kterou můžete dostat klíč k novému poznání. Osamělí Vodnáři mohou zaznamenat vnitřní tušení ve směru toho, kdo na ně myslí a kdo je také upřímně potřebuje slyšet a vidět.

Heslo týdne: Intenzivnější přijímání nadsmyslového vnímání

Štastný den: Pátek

 

Ryby

Milé Ryby, citlivěji můžete vnímat příchozí zprávy a mít tendenci druhému i s něčím pomoci a to i případnou radou, kterou druhý nemusí dobře pochopit. Vaše intuitivní vnímání a navýšený jemnocit bude moci prohlédnout budoucí děj a pomoci Vám nalézt přínos v jednoduchém a harmonickém řešení. Začátek prosince Vám umožní spojit si různé souvislosti do uceleného obrázku a tím i možnost prakticky na něco skvěle reagovat. Něco nového se před Vámi může začít pomalu vytvářet. Víkendové Novoluní v ohnivých střeleckých energiích Vám umožní bystře a svěže to zaznamenat a posílit. Osamělé Ryby mohou mít milý důvod vzájemně se obdarovat a podpořit tím i někoho z rodinných členů.

Heslo týdne: Ucelený obrázek

Štastný den: Pátek

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA