REKLAMA

Zářijový horoskop pro všechna znamení

REKLAMA

 

Září

Měsíc září vnáší do života nové zaměření a nové výzvy. Začíná nový školní rok, který v mnoha ohledech může změnit i dosavadní způsob života. Nabídne Vám osvěžující náměty, které budou moci upevnit rodinnou stabilitu a zviditelnit společné zájmy. Získat můžete i milou motivaci k obnově pravidelného sportu a mít příjemný důvod upevnit tím přátelský vztah. Radost Vám udělá i pokročilý rozvoj osobnosti Vašeho dítěte.

cara
Info ikona

Beran

Milí Berani, začátek nového měsíce Vám umožní sledovat rychlý start nových začátků. Svým praktickým pohledem si obratně upravíte režim dne a vynasnažíte se co nejefektivněji a organizačně zajistit domácí pohodu. Jasněji prohlédnete, co má tendenci se zbytečně opakovat a včas s rozumným přístupem zasáhnete. Profesně můžete mít příležitost vybrat si z několika možností a tím si vhodněji upravit profesní aktivity. Osamělí Berani budou moci zaregistrovat, kdo má o ně zájem a kdo by se s nimi rád seznámil.

Téma měsíce: Obratné organizační řešení

 

Býk 

Milí Býci, otevírá se před Vámi nádherné období, při kterém budete moci laskavým pohledem sledovat rodinné pokroky a společně tím získávat nové životní zkušenosti. Vynikne Vaše starostlivá láska a péče věnovaná dětem. Čekat na Vás může i konkrétní odvážný krok, který Vám otevře dveře k novému poznání. Osamělí Býci si budou moci uvědomit svůj vliv na druhé a jakými kroky se snaží dosáhnout nezávislosti.

Téma měsíce: Projevená starostlivá péče o druhé

 

Blíženci

Milí Blíženci, svým vlastním projeveným úsilím zviditelníte své získané zkušenosti a obratně si zařídíte vše podstatné a to i ohledně zajištění rodinné pohody. Měsíc září Vám pomůže selektovat vše, co s Vámi nerezonuje a co je zapotřebí s moudrým nadhledem uzavřít. Více si uvědomíte, v čem jste získali převahu a co jste si s odvážným postojem dokázali prosadit. Potěší Vás rodinné novinky a možnost v příjemné atmosféře učit své děti novým dovednostem. Osamělí Blíženci budou mít možnost vybrat si z několika možností.

Téma měsíce: Začátek nových možností

cara
Info ikona

Rak

Milí Raci, v tomto měsíci můžete citelně vnímat významnou životní změnu. Osobně se Vás může i mile dotknout téma nového školního roku, který Vám může i nepřímo vnést do života nové náměty ke vzájemné a obohacující komunikaci s nejbližšími. Zaregistrovat můžete konec určitého období a s melancholickými pocity se ohlédnout zpět. Čekají na Vás nové životní zkušenosti. Osamělí Raci budou mít možnost více se osamostatnit a prosadit si svou.

Téma měsíce: Významná životní změna

 

Lev

Milí Lvi, čeká Vás období, které Vám nabídne osvěžující zážitky, které se nečekaně samy nabídnou. Příchozí vliv nového školního roku Vám může do cesty přinést nové seznámení a příjemný důvod ke zkoumání něčeho nového. Lehkostí pírka zmizí případné obavy, které Vás mohli i v průběhu léta zbytečně vysilovat. Potěší Vás příjemná změna zaměření a viditelný posun u někoho z blízkých členů rodiny. Osamělí Lvi se budou moci skvěle prezentovat a mít možnost zviditelnit vlastní kreativní tvorbu.

Téma měsíce: Rychlý sled událostí

 

Panna

Milé Panny, začátek nového měsíce Vám umožní svědomitým postojem se postarat o druhé a vzájemně si stanovit nové podmínky pro zajištění stabilního rodinného prostředí. V průběhu měsíce budete moci zjistit, co již nelze znovu opakovat a v jakém směru s projeveným pochopením uzavřít téma minulosti. Zářijové Novoluní proběhne ve Vašem znamení a dodá Vám osvěžujcí impuls vedoucí k novému zaměření. Potěšit Vás mohou radostné zprávy od někoho z blízkých členů rodiny. Konkrétní záležitost se bude moci vyřešit rychleji a efektivněji. Osamělé Panny se mohou zajímat o nové aktivity, které jim pomohou poznat nové přátele.

Téma měsíce: Konstruktivní a praktické zaměření

cara
Info ikona

Váhy

Milé Váhy, začátek měsíce září Vám dodá příležitost s radostí se věnovat novým začátkům. Více starostí Vám může přinést i začátek školního roku a příchozí nové povinnosti. Budete moci sledovat, v jaké oblasti má Vaše dítko snahu se osamostatnit a v čem ho můžete svým laskavým přístupem podpořit a upřímně povzbudit. Otevírat se před Vámi může i možnost profesního růstu a konkrétní šance něco si podle vlastního uvážení prosadit. Osamělé Váhy se mohou rozhodnout změnit dosavadní zaměření a tím navázat na svůj seberozvoj.

Téma měsíce: Prosazení osobních ambicí

 

Štír

Milí Štíři, měsíc září otevírá téma nových povinností a nových začátků. Otevírá se před Vámi příjemné období, které Vám pomůže upevnit rodinné vztahy a budovat společné a láskyplné stabilní prostředí. Průběh měsíce Vám může do života přinést lákavou nabídku, která podpoří Váš osobní záměr. Plánovaní společných aktivit Vás může motivovat k nákupu praktického zařízení. Osamělí Štíři mohou mít milý důvod k novému seznámení.

Téma měsíce: Budování rodinné stability

 

Střelec

Milí Střelci, měsíc září podpoří Vaše osobní ambice novou příležitostí a možností získávat nové kontakty. Opakovat se Vám může určitá tradiční situace, kterou svými nabytými zkušenostmi lehce zvládnete. Příchozí rodinná témata si od Vás mohou vyžádat zvýšený dohled nad někým, kdo prochází novou životní zkušeností. Intuitivně vycítíte, jak důležitý je vyjádřený laskavý postoj a vstřícný přístup k druhému. Osamělí Střelci budou moci s chladnou hlavou uzavřít jedno období.

Téma měsíce: Osobní ambice a kariéra

cara
Info ikona

Kozoroh

Milí Kozorozi, tradiční téma spojené s novým školním rokem Vám může zprostředkovat rychlý start nového začátku. Pocítit můžete konkrétní omezení výběru, který Vám neumožní něco si vhodněji přizpůsobit. Nepřímo se Vám tak může otevřít nová a dosud netušená příležitost, která bude moci obohatit Vaše rodinné aktivity. Plánovat můžete větší úklid spojený s ukončením letní sezóny. Osamělí Kozorozi budu mít příležitost získat novou životní zkušenost.

Téma měsíce: Prohlédnutí nové příležitosti

 

Vodnář

Milí Vodnáři, hned zkraje měsíce Vás mohou zahltit příchozí nové povinnosti spojené se začátkem školního roku. Budete si moci i více uvědomit, v jaké oblasti máte tendenci nakládat si více, než musíte. V průběhu měsíce si budete moci vhodněji předat a uspořádat rodinné povinnosti a přijmout i upřímnou pomoc od někoho blízkého. Čekat Vás může i zazimování chaty či chalupy. Potěší Vás změna zaměření a možnost poznávat nové lidi. Osamělí Vodnáři se budou moci zaměřit na to, jakými kroky si splnit svůj sen.

Téma měsíce: Získání vnitřního klidu

 

Ryby

Milé Ryby, začátek nového měsíce Vám může do života vnést spoustu nových povinností a potřeby vhodně i organizačně vše dokonale skloubit. Uzavírá se určitý okruh aktivit, které svým způsobem vnáší do každodennosti i pocity úlevy. Úplněk ve Vašem znamení Vám pomůže úspěšně dokončit rodinné téma. Budete moci sledovat, kdo má snahu být více samostatný a kdo si více cenní Vaší projevené starostlivé péče. S moudrým nadhledem si budete moci zpřehlednit, kudy cesta nevede a kde máte naopak dveře otevřené. Osamělé Ryby se budou moci zbavit obav, které je mohly zbytečně zatěžovat.

Téma měsíce: Spolupráce rodiny a školy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA