REKLAMA
REKLAMA

Bez kterých šperků nelze přežít novou sezonu?

Znáte to, i přes to, že si potrpíte na nadčasové kousky dědící se z generace na generaci, někdy je prostě čas na změnu. A to i u šperků. Trendy jsou nám v tomto období více než nakloněny a nabízejí mnoho možností, kterým není lehké odolat! Proto pro vás přinášíme ty nejzásadnější pro nadcházející sezonu. Připravte se, vládnou jim řetězy a blyštivé límce.

ch

Ach, ty řetězy

Módní značky jako Bottega Veneta, Brandon Maxwell či Zimmermann se shodují na tom, že nadcházející sezona se ponese ve znamení řemínků. Šperky s řetězem jsou již nějakou dobu v centru pozornosti, ale letos je trend ještě výraznější, obrazně i doslova. „Náhrdelník nebo náramek s řetězem bude v roce 2020 extrémně důležitý,“ říká Erica Russo, viceprezidentka a módní ředitelka doplňků a krásy v Bloomingdales.

cara
gg

Nadměrné kruhy

Proenza Schouler i Balenciaga ví, že jednoduchým outfitům je potřeba dodat trošku dramatičnosti v podobně výrazných šperků. Za těmi rozhodně hledejte větší kruhy. Kdo z nás je na dně šuplíku nemá? Nebojte se experimentů, jako jsou vázané uzly nebo nové siluety.

cara
gg

Hvězdný límec

Je čas nasadit si diamantový obojek! Udělejte si z cesty do práce nebo na schůzku svůj vlastní červený koberec a nebojte se velkých kamenů. Pokud navíc šperk připomíná límeček, skvěle se bude vyjímat především na klasické bílé košili nebo na malých černých. Hlavní je nebát se extravagantnosti. Pohledy kolemjdoucích jsou v tomto případě naprosto žádoucí!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA