#ELLEnews: co hýbe světem módy a designu

Nejnovější kolekce, které míří na pulty českých obchodů, žhavé kousky na našem wish listu i úlovky světových blogerek. Máme pro vás extra porci módy a krásy, jež tento měsíc hýbe světem. Buďte u toho s ELLE!

Pepe Jeans

Pepe Jeans London & Dua Lipa

Populární londýnská značka oznámila vytvoření speciální kolekce a pokračování spolupráce s talentovanou zpěvačkou Duou Lipou. Vítězka ceny Grammy (s více než miliardou shlédnutí na YouTube) našla inspiraci ve 90. letech a klubové grunge scéně. Klíčovými kousky jsou sexy šaty, flitrové party topy a samozřejmě denim, který je možné obléknout během dne i s ním se správnými doplňky zazářit večer. A dobrou zprávou je, že kousky budou začínat s cenou na 30 eurech. 

cara
Halada

Halada představila v Praze královnu perlových náhrdelníků

MAXIMA, jméno, které slibuje jedinečnost a bezkonkurenční krásu. Působivý perlový náhrdelník kombinuje více superlativů: dokonale kulaté perly z jižního Pacifiku se mohou pochlubit ohromujícím průměrem 18-20 milimetrů a jejich lesk nese ocenění AAA, což je pro tuto velikost velmi vzácné. Jejich povrch je prakticky bezchybný a jemný, bílo-růžový lesk, který je obklopen perletí. A bonus navíc? Tři „perly“, které obsahují 630 třpytivých briliantů nejvyšší kvality s celkovou hmotností přes 20 karátů. Náhrdelník dlouhý 46 centimetrů je skutečná světová senzace. Perly Gellner jsou exkluzivně k dostání v butiku Halada.

cara
Lindex

Lindex uvádí kolekci na podporu boje proti rakovině prsu

Společnost Lindex představuje při příležitosti mezinárodního měsíce boje proti rakovině prsu kolekci kousků pro každodenní nošení, která staví na potiscích a jemných pletených materiálech. V říjnu bude 10 procent veškerých výnosů z této kolekce věnováno na výzkum rakoviny. „Ve společnosti Lindex chceme podporovat a inspirovat ženy a věříme, že společnými silami dokážeme nemožné. Vytvořili jsme kolekci pro dobrou věc. Tato kolekce obsahuje modely, které jsou určeny pro každodenní nošení a dají se různě kombinovat. Doufáme, že v ní každý objeví svůj oblíbený kousek a že kolekce ztělesňuje to, v co ve společnosti Lindex věříme – že společně jsme silnější,“ říká Pia Ekholm, manažerka designu a nákupu Lindexu. Kolekci tvoří 19 kousků prémiové kvality, které jsou plné ženskosti – jemných pletených materiálů, průsvitných halenek, sukní, šatů s úžasnými vzory a doplňků. Jednotlivé kousky se perfektně hodí do vašeho podzimního šatníku, snadno se kombinují a dají se nosit různými způsoby. Společnost Lindex také navrhla speciální náramek a tašku, přičemž veškerý zisk z jejich prodeje bude věnován na výzkum rakoviny prsu.

cara
Salvatore Ferragamo

Sváteční sezona u Salvatore Ferragamo

Těšíte se na Vánoce? My ano! A zvlášť na všechny slavnostní kolekce, jež míří na pulty obchodů. Kolekce Salvatore Ferragamo Holiday 2019 je celá zahalena kouzlem Hollywoodu. Italský módní dům zachovává své DNA a interpretuje ikonické prvky v moderním duchu speciální kolekcí pánských a dámských doplňků, které jsou nejen šik, ale mají charakteristické prvotřídní řemeslné zpracování. My se zamilovali hlavně do nádherných sandálů!

EBC promo