REKLAMA

FENDI: Nová éra Kima Jonese

REKLAMA

 

Poté, co Kim Jones debutoval před měsícem kolekcí Fendi Couture jaro/léto 2021 fashion svět netrpělivě sledoval, kam jeho kroky povedou dále. Zdá se, že se nechal inspirovat dědictvím a odkazem svého módního domu a vysmekl mu parádní poctu. Live stream přehlídky se odehrával v prostředí plném průhledných skleněných vitrín, římských sloupů i ruin, které vzdávaly hold italskému kapitolu.

 

 

Dlouhé strukturované kabáty jako by uvolňovaly napětí v třásních, unifromy kontrastovaly s hyperfeminními lehkými šatami, semišové zemité bundy získaly nečekané nové tvary a norek, hadí kůže i třpytivé neprůhledné materiály byly interpretovány famózní a neotřelou inovativní cestou. Tato moderní antická činohra se odehrávala za tónů "The Trees Grew Emotions and Died" od Cold Cave a dávala celému představení až magický nádech.

Nová kolekce kabelek z dílny Silvie Venturini Fendi skvěle doprovázela jednotlivé looky stejně tak, jako i šperky, které měla na svědomí dcera Delfine Deletrez, kreativní ředitelky šperkařského oddělení Fendi.  

 

FENDI
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA