Objevte s námi to nejlepší z lokálního loungewear

Dlouho očekávané rozvolňování je tady a naděje na lepší zítřky je zase o kousek blíže, ale nenechme se unést a chovejme se o to zodpovědněji. Pojďte se s námi vracet do normálu pomalu, stylově a především pohodlně. Přinášíme vám nejaktuálnější trendy v loungewear, které si nesmíte nechat ujít. Ale pamatujte, že v těchto multifunkčních modelech není kam spěchat, my ještě chvíli zůstaneme doma, akorát se nemůžeme rozhodnout, jestli to bude v župánku od Zuzany Kubíčkové, nebo setu od LNK Rules. A které loungewear si pro nasávání vánoční atmosféry v klidu domova vyberete vy?

Mohlo by se vám líbit

Udržitelně a originálně: 7 alternativ k největším fast-fashion značkám

Chcete se začít oblékat udržitelněji, ale nevíte, kde začít? Připravili jsme vám průvodce ekologickými značkami, kterým můžete důvěřovat. Objevte lepší alternativy k velkým řetězcům, do kterých se vyplatí investovat.
elle.cz

LNK Rules

„Cítit se pohodlně a nechat planetu odpočinout.” To je motto české značky LNK Rules, za kterou stojí Elena Klimoszek. Specializuje se na ručně šité spodní prádlo převážně krajkové nebo z udržitelného materiálu Tencel, který je vyroben ze smrkové dřeně a to výhradně z udržitelných zdrojů lesního hospodářství. Její nová kolekce domácího oblečení s poetickým názvem Warm Sand z udržitelného materiálu Lenzing Eco Vero viskózy je na pohledextrémně pohodlná. Už máme jasno, v téhle počkáme doma na Štědrý den! Design vzniká v Dánsku, produkty se šijí v České republice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Zuzana Kubíčková

Femme fatale české módní scény a průkopnici vysoké krejčoviny Zuzanu Kubíčkovou netřeba představovat. O její nové kolekci pyžámek a župánků jsme už psali, nemůžeme se jí ale nabažit a protože se jedná o opravdu sofistikovaný domácí oděv pro všechny ženy, kterým chybí chození do společnosti, musíme vám jí připomenout. Kdo řekl, že se doma nemůžeme cítit jako na gala večeru? Nechte se svést luxusní krajkou, hedvábím a precizním zpracováním elegantních modelů z rukou ikonické české návrhářky a proměňte svůj obývací pokoj třeba ve Státní operu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Zuzana Kubíčková maže hranice mezi domácí a slavnostní módou

Nová kolekce oblíbené české designérky Zuzany Kubíčkové je splněným snem o tom, jak zůstat celý den v pyžamu nebo spodním prádle, ale přesto vypadat vkusně a cítit se neskutečně sexy. Leisure is pleasure!
elle.cz

 

Josefína Bakošová

Nová kolekce Josefíny Bakošové nese jednoduchý název Simple a naznačuje tak, co se v ní skrývá. Josefína s ní reaguje na současnou situaci, kdy je většina z nás sociálně izolovaná a tráví většinu času ve svých domovech. Vytvořila tak ideální kolekci pro současnou situaci. Její typické oversize siluety zde trochu rozbila a modelům dodala více ženskosti zvýrazněním pasu. Uvolněná, multifunkční a nadčasová. Na doma i na běžné nošení. To je nová kolekce Simple, kterou Josefína boří hranice sezónnosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

ODIVI

Oděvy od Ivy aneb ODIVI mají své pevné místo na české módní scéně. Návrhářka Iva Burkertová se v posledních letech distancuje od konzumního způsobu produkce fast fashion a dosavadního nastavení několika sezón za jeden rok a plynule přechází na model trvalé udržitelnosti, což my v redakci moc rádi a tvorba Ivy je naší srdeční záležitostí už dlouhodobě. Nová capsule kolekce loungewear v pudrové růžové nás dostala. Perfektní pro válení se během sledování vánočních klasik a ujídání cukroví!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Průvodce spodním prádlem: Krajkové, basic, menstruační i udržitelné

Jaké jsou nové trendy ve spodním prádle? Představujeme zaručeně pohodlné i neodolatelně sexy varianty od lokálních projektů, etablovaných designérů i ikonických značek.
elle.cz

Anamé

Česká minimalistická značka Anamé, která si potrpí na kvalitu, původ textilu a osobní přístup. V její nabídce najdete elegantní hedvábné slip-on šaty v různých barvách, loungewear a kolekci doplňků. Jejich domácí oděvy si díky svým minimalistickým střihům a multifunkčnímu využití najdou pevné místo ve vašem šatníku. Anamé nabízí personifikaci jednotlivých kousků v podobě vyšití vašeho monogramu. Tip na dárek pro vás a vaši rodinu: jedinečný batikovaný set můžete dotvořit do ještě větší originality přidáním monogramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu