Vyražte s námi za instagramovými vintage nákupy!

 

Lidé buď milují second-hand shopping nebo ho zcela zatracují, kam spadáte vy? My jednoznačně do prvního tábora. Vintage je životní styl, jakmile mu jednou propadnete, jen těžko se z něj budete dostávat. Je to jen dobře, uděláte službu nejen své peněžence, ale také planetě. Proč? Dávat druhý život starším kouskům je nejudržitelnější a nejetičtější volbou při koupi „nového” kusu oblečení. Ve skutečnosti totiž nevzniká nic nového, žádný další pracovník netrpí, jen vy si tím staronovým kouskem oživíte šatník. Samozřejmě milujeme značky a návrháře, ale v tom právě tkví to kouzlo. Nakupováním ve vintage obchodech a second-handech si můžete vytvořit skvělý basic nadčasový šatník, který pak půjde elegantně doplňovat vašimi statement kousky od návrhářů a dražších brandů. Vytvoříte si tak eklektický styl, který bude opravdu originální a jen váš, protože si můžete být jistí, že ten váš vintage kousek budete mít jen a jen vy. 

Nalákali jsme vás, ale říkáte si, jak v této době nakoupit vintage modely, když jsou všechny sekáče přece zavřené? Nezoufejte, lovit módní poklady můžete i online, rovnou z pohodlí vašeho instagramu! Abyste se v tom neztratili, vybrali jsme vám naše nejoblíbenější účty, kde seženete jedinečné nadčasové kousky z kvalitní materiálů.

Mohlo by se vám líbit

MYSTERIÓZNÍ CHRISTIAN DIOR HAUTE COUTURE JARO/LÉTO 2021

Christian Dior se nadšeně věnoval věšteckému umění a sledoval sebemenší náznaky osudu. Dokonce i jeho autobiografie je protkána jeho fatálními střetnutími s různými vizionáři. “Bude to výjimečné. Váš dům způsobí módní revoluci,” vzpomíná v knize Dior na splněné proroctví.
elle.cz

Vintage Bea

Toto je váš nový oblíbený instagramový účet. Slovenská stylistka nejenže pečlivě vybírá unikátní kousky, ale také z nich dokáže elegantně vytvořit působivý vizuál na instagram. Díky jejímu perfektnímu stylingu budete chtít ulovit všechny její vintage poklady. Mimo jiné zde najdete také starší modely kvalitních brandů, ale i návrhářů. Vše jen z těch nejlepších materiálů a nadčasových střihů. Najdete zde také kabelky a boty.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Attic Addictions

Pro základní kousky šatníku sem! Attic Addictions se zalíbí všem minimalistům a milovníkům tlumených barev, které tvoří nadčasový styl. Perfektně tyto kousky zkombinujete s výraznými šperky nebo kabelkami. Sběratlé bytových doplňků si nastaví upozornění, protože občas se zde objeví dokonce nějaký antik poklad.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Hey Bae Vintage

Pokud máte v oblibě trochu rafinovanější a možná odvážnější modely, Hey Bae Vintage vám nesmí uniknout. Výjimečné střihy a neotřelé doplňky se zde snoubí i s basic kousky. Inspirace pro styling, ale i inspirace k pořízení nové vintage lásky? Zde rozhodně najdete oboje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lesaluka vintage

Vrátíme se zase zpět na Slovensko, tentokrát za božími kabáty, svetry a saky z Lesaluka Vintage. Panenská vlna, kašmír, hedvábí, kůže...tyhle materály nás prostě neomrzí nikdy. Takovéto statement pieces mizí opravdu rychlostí světla, tak neváhejte.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Antique Glitter

Co by to bylo za outfit bez pořádných doplňků? Antique Glitter vybírá ty nejkrásnější vintage šperky. Tento instagramový profil, který vzdává hold nadčasové bižuterii, ale také čas od času nabídne šperky dražších kovů. Náušnice, náramky, náhrdelníky, ale také prstýnky, brýle a brože. Ulovte si v této truhlici pokladů jen a jen váš třpytivý kousek!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pokud vám to nestačilo, další vintage poklady na vás čekají zde: @thevintage.witch, @udrzitelnyobchudek, @komorebi_vintage, @vintageatak, @ambrosia_vintage. Tak šťastnou ruku při lovení vašeho vysněného kousku!

Mohlo by se vám líbit

Objevte s námi to nejlepší z lokálního loungewear

Vybrali jsme pro vás ty nejpohodlnější a nejstylovější novinky na doma, ve kterých se nebudete muset stydět, když si vyběhnete pro balíček od kurýra ani kapučíno s sebou.
elle.cz