REKLAMA

Nevlastní dcera Kamaly Harris je novou módní influencerkou

REKLAMA

 

Je jí 22 a studuje na Parsons School of Design, což je jedna z nejprestižnějších uměleckých škol světa. Globální popularita ji byla donedávna upřena, ale to se během několika hodin změnilo. Ella Emhoff je totiž nevlastní dcerou nové americké vice prezidentky Kamaly Harris.

 

 

Tu oslovuje výhradně „Momala", což je roztomilá přezdívka, která definuje srdečný vztah političky a jejích vyvdaných dětí. Ella má totiž ještě bratra Colea. Proč ale budí pozornost hlavně dcera manžela Kamaly Harris, právníka Dougha Emhoffa? Ella je totiž cool. Sama totiž navrhuje oblečení a své, převážně pletené, výtvory sdílí na Instagramu, kde klidně pózuje s nevyholeným podpažím. Ella je typická představitelka generace Z: místo touhy po dokonalosti ukazuje ochlupení, rovnátka i pupínky.

 

Když cítí tu potřebu, tak se ale klidně „hodí do gala". Outfit, který zvolila na inauguraci nebyl jen trendy, ale také velmi elegantní. Bílý límeček kontrastoval s kostkovaným vzorem dokonale ušitého kabátu s kapsami od Miu-Miu, který vyjde zhruba na 107 tisíc korun. Pod kabátem měla Ella oblečené šaty od Batshevy, což je newyorská značka, která se specializuje především na romantické šaty. Jedná se o nich módní salon, odkud si šaty pořizují nejen zdejší galeristky a kurátorky, ale také třeba Sarah Jessica Parker nebo Natalie Portman. Značku založila Batsheva Hay a vychází z odívání ortodoxních Židovek. 

 

 

Den před samotnou slavnostní přísahou Ella přiletěla do Washingtonu v modelu od Thoma Browna, který teď patří k jedněm z nejzajímavějších návrhářů. Jindy byla na sociálních médiích zachycena v pánském obleku od Frankie Shop, což je právě ten butik, který loni uvedl bílá trička s vycpanými rameny, po kterých toužili úplně všichni. Je vidět, že nevlastní dcera Kamaly Harris se v módě pohybuje jako ryba ve vodě a je přesným protikladem poněkud nudné dokonalosti, jakou v předchozích letech předváděly Ivanka a Melanie Trumpovy. Proto se těšíme na další oficiální příležitosti, na kterých budou outfity Elly Emhoff k vidění.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA