REKLAMA

Louis Vuitton představil novou kolekci Cruise 2021: GAME ON

REKLAMA

 

Nová kolekce Louis Vuitton je inspirována cestou, která směřuje do našeho nitra. Je to výprava na naše vlastní území stylem ovlivněných emocí, nezapomenutelných barev, pozoruhodných střihů a pečlivě sestaveného šatníku. Nastal čas, aby návrhář zrekapituloval svoje kreativní volby. Kolekce Game On je jako bezstarostné dobrodružství, kde každá „barva“ značky hraje svoji roli a trumfem je vášeň pro dokonalé řemeslné zpracování. 

„Odvážil jsem se tam, odkud jsem již dlouhou dobu cítil svého druhu volání, ale nenašel jsem dříve čas tam nahlédnout. Čekalo mě tam znovuobjevování jedné inspirace za druhou. Tato kolekce je explorací mé kreativní identity.“ říká Nicolas Ghesquière

 

Game ON

Móda není jen hra. Ale hra může začít – to se odráží i v názvu kolekce Game On. Hra s plátnem a vzory, úmyslné spojování kvítku Monogram a čtyř barev herních karet. V této fantazii iluzí kříže rozkvétají, piky propichují, káry se třpytí a všemu vládne všemocné srdce. Monogram vytahuje svá esa těch nejikoničtějších doplňků značky. Je to umění žít, které udržuje tradici výroby kufrů při životě. 

 

Autorem fotografií je Nicolas Krief

Ateliér: Nicolase Ghesquièra, Pont-Neuf, Paříž

cara
Info ikona
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA