Zuzana Kubíčková maže hranice mezi domácí a slavnostní módou

Pokud nás pandemická situace posledního půlroku naučila něco o módě, tak je to fakt, že není nad funkční a pohodlné oblečení. Pokud nás naučilo něco psychické vyčerpání z nedostatku sociálního kontaktu, tak zase to, že i doma se potřebujeme cítit krásně. Poctivé odění od lokálního designéra totiž funguje jako náplast na zrušené večírky.

Mohlo by se vám líbit

České spodní prádlo Corpus Lingerie: Ženskost, sebeláska a pohodlí

Corpus Lingerie vzniklo z touhy dvou sester z Brna oblékat si na kůži něco příjemného a hebkého. A hlavně jiného než polyester. Když Anna a Alžběta nemohly vysněné prádlo sehnat, pustily se do něj samy. Po dvou letech nabízí jejich značka Corpus Lingerie spodní prádlo, tílka, biker shorts a další doplňky ve čtyřech základních barvách. Nyní uvádí nový odstín Rose Dawn na snových fotkách s umělkyní Michaelou Červenou.
elle.cz

Odpovědí, jak zůstat ve spodním prádle celý den a cítit se přitom adekvátně dressed-up, je nová limitovaná leisure kolekce Zuzany Kubíčkové. Ta stejně jako na jaře využila karanténu zejména k tvůrčí práci. A přes šedesát nových modelů je důkazem, že některým tvůrcům takový rytmus doslova prospívá.

 

Zuzana Kubickova

 

V nové kolekci najdete nové spodní prádlo, pyžamka i župany, které si pohrávají s luxusními krajkami, tylem, organzou a hedvábím – tedy prvky, které k Zuzaniné tvorbě už přirozeně patří. Homewear kolekci návrhářka doplnila také o kapsulní projekt věnující se jednomu z nejikoničtějších a nejnadčasovějších kousků dámského šatníků – little black dress a propracované topy, které stojí na pomezí luxusního prádla a slavnostních halenek. Nově si Zuzana oblíbila kulaté knoflíčky potažené látkou, které zdobí modely v nekonečných řadách. Všechny jsou samozřejmě funkční – lze je postupně rozepínat a měnit tak charakter jednotlivých kousků. Jejich zapínání naopak pak může působit jako meditace. Pro netrpělivé z vás existuje možnost přidat také postranní zips.

 

Většina z nás nyní tráví mnohem více času doma. Některá z nových negližé jsou odvážnější a mohou být takovým vodítkem, jak si zpestřit zimní večery.

 

 

Zuzana Kubíčková ~ Leisure Capsule kolekce 2020:

 

Novou kolekci najdete na e-shopu popbyzk.com a v pražském showroomu Zuzany Kubíčkové na adrese Mánesova 84. Kolekce je limitovaná a v prodeji bude od poloviny listopadu do konce roku nebo do vyprodání zásob.