Prestige x Jan: nová barva tenisek, po nichž budete toužit

Prvotním impulsem k nové barvě tenisky bylo jaro a léto v Paříži, kde Jan Černý absolvoval stáž v pánském ateliéru Louis Vuitton pod vedením Virgila Abloha. „Tato bota pro mne rozbíjí termíny jako streetwear nebo luxus. Pracovní tenisku jsem najednou nechal ušít z luxusní teletiny v koňakové barvě. Je to pro mě nostalgie, vzpomínka na Paříž,“ vysvětluje koncept Jan Černý.

Nový je i způsob prodeje. Do současnosti byly Prestige x Jan k předobjednání na webu jancerny.store s dodací lhůtou čtyř týdnů. Nyní poprvé je bota dostupná a naskladněná v limitovaném množství v The Room by Basmatee a je ke koupi ihned. Prodej Prestige x Jan Cognac-White startuje v pátek 8. 11. 2019 od 11:00 pouze v obchodě, od soboty 9. 11. 2019 od 17:00 i online.

Prestige x Jan

The Room by Basmatee je dynamicky rostoucí inovativní koncept store zaměřený na pánskou módu působící na českém trhu od roku 2009. Portfolio obchodu tvoří pečlivě vytvořený mix produktů a značek odrážejících aktuální světový módní trend stejně jako i současnou pánskou módu. Jana Černého podporuje The Room by Basmatee již od školních začátků, kdy jeho prezentace na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku na Strahově zaujala nákupčí obchodu. V prostorách storu ve Školské 7 se také konal historicky první prodejní pop-up značky Jan Černý v roce 2016.

EBC promo