Proč se oblékat jako Hailey Bieber?

 

Byl by ovšem omyl si myslet, že výše zmíněné outfity si Hailey vybírá výhradně sama. Spolupracuje se stylistkou Maeve Reilly, která obléká na červený koberec třeba také Megan Fox nebo Ciaru, ale právě styl Hailey je momentálně ten nejvíc oslavovaný.

Hailey Bieber není známá díky svému hereckému či pěveckému talentu, nebyla ani sama o sobě úspěšnou modelkou, byť ze slavné rodiny jako Kaia Gerber. Popularitu ji přinesli muži: je dcerou herce Stephena Baldwina a manželkou Justina Biebera. Její osobnost tedy vnímáme hlavně přes volbu oblečení, které prezentuje na gala příležitostech nebo na svém Instagramu, kde Hailey sleduje 39 miliónů lidí.

Inspirujte se módním stylem Hailey Bieber:

Pětadvacetiletá influencerka, která právě dnes, 22. listopadu slaví své čtvrtstoletí, dokáže kombinovat uhlazené i sexy střihy s velmi zajímavými doplňky. Stačí se podívat na fantastický outfit, který si na sebe Hailey vzala na LACMA Art Film Gala: hladké krémové šaty od Saint Laurent s obřími zlatými náramky patří mezi to nejlepší, co jsme z hvězdných outfit v poslední době viděli.

Mohlo by se vám líbit

Minimalismus "je ne sais quoi": Které značky oblékají módní insideři?

Jsou nové, jsou neokoukané, přesto se vsadíme, že jste jejich módní kousky již na někom viděli. Představujeme cool a niche značky, které oblékají ti největší módní znalci i nadšenci! 
elle.cz
Hailey Bieber

 

Hailey neponechává náhodě také svůj street style a pro fotografy se obléká velmi důsledně. Sledovat to můžete zdokumentované na Instagramu @haileybiebercloset, kde najdete archiv modelčiných nejlepších stylingů. Typické je pro ní dodržování harmonické siluety, kdy oversize saka nosí vždy s užšími kalhotami nebo sukněmi. Vysportovanou postavu, kterou ukázala v poměrně odhalené reklamě pro Jimmyho Choo, nechce právem skrývat.

A to dokonce i při velmi oficiálních příležitostech jako je setkání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Hailey si vzala model od návrháře LaQuan Smithe, který odhaloval břicho. Šaty to byly velmi povedené, skvěle spárované s doplňky, ale otázkou zůstává, zda by člověk při schůzce s hlavou nějakého státu nemohl dodržet diplomatický protokol.

 

Hailey Bieber

 

Co dělat, když se chcete oblékat jako Hailey, ale nemáte budget umožňující nákupy posledních modelů od Bottegy Venety a dalších hip návrhářů? Kromě toho, že je můžete hledat z druhé ruky na re-sale platformě Vestiare, tak se zkuste oblékat monochromaticky. Stylistka Maeve Reilly obléká Hailey často právě do jedné barvy, ale v různých tónech.

Mohlo by se vám líbit

Oblékat vintage, zn.: prémiově. Kam pro luxusní kousky z druhé ruky?

Vintage, pre-loved, second hand. Ať už módu z druhé ruky nazýváte jakkoliv, znamená skoro vždy totéž. Vintage móda zažívá neuvěřitelný boom a v průběhu posledních pár let, co je na vzestupu, se trh s ní neustále proměňuje. Není tedy divu, že mezi klasickými obchody se second hand módou plnými stojanů s nadbytečným oblečením, ve kterém najít kvalitní kus oděvu je jak hledat jehlu v kupce sena, se už objevují takové obchody, které prodávají převážně online a nabízejí prémiové vintage kousky od značek, o kterých se vám možná dříve jen snilo. Kde je najít?
elle.cz