REKLAMA

Sex, skandály a Tom Ford. Návrhář vydává vlastní knihu

REKLAMA

 

První kniha pod názvem Tom Ford spatřila světlo světa v roce 2004 a veskrze se věnovala návrhářově kariéře v módním domě Gucci. Druhá část publikace s příznačným názvem Tom Ford 002 slibuje vyprávět, co všechno stihl její autor poté, co z Gucci odešel. Designér tvrdí, že se nedržel zpátky a upřímně popsal své peripetie během budování vlastní značky.

Jestli někdo ví, že aféry přináší zájem, a ten zase zvedá prodeje, je to právě Tom Ford. Proto už teď okolo vydání své druhé knihy, kterou uvádí velmi prestižní vydavatelství Rizzoli za cenu v přepočtu zhruba 3 tisíc korun, musí udělat pořádný rozruch. Ford má v módních kuloárech dvě přezdívky: „pan Detailista" a „Král sexu". Druhé označení získal kvůli tomu, že se nebál do reklamních kampaní u Gucciho zapojit přehršel explicitně erotických nebo skrytě sexuálních prvků.

 

 

Kdo s Tomem Fordem pracoval, může potvrdit, že je až chorobný puntičkář. Vše musí dokonale sedět a je ochoten kvůli tomu být velmi nesmlouvavý jak ke svému módnímu týmu, tak k hercům, se kterými natáčel. Proto jsou jeho snímky Single man a Noční zvířata esteticky doladěné do poslední nitky.

Návrhář, který tento měsíc oslaví své 60.narozeniny, má ale pro strach uděláno. Veřejně se nebál vystoupit proti někdejší americké první dámě Melanii Trump, kterou označil za „oslavovanou bývalou zaměstnankyni eskortu", či se rozhádal s majitelem impéria Gucci Francoise Pinaultem. Ten mu měl vzít kreativní svobodu a Ford práskl dveřmi. Chcete-li více podrobností, musíte si počkat na knihu, která se zatím dá pouze předobjednat.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA