Nejlepší street style z ulic milánského fashion weeku

Ulice milánské metropole zaplnili buyeři, influenceři, redaktoři, modelky i slavné celebrity. Pozvání do Milána pro všechny z nich znamená příležitost k obléknutí toho nejlepšího z jejich šatníku a z repertoáru velkých módních značek. Nejen díky těmto hvězdám a mixu jejich stylu se milánský street style stává svým způsobem další módní přehlídkou, která směle konkuruje těm, které se odehrávají přímo na módním mole.

Mohlo by se vám líbit

Největší trend podzimu 2023: Nic nového pod sluncem, jsou to trenčkoty

Trenčkoty jsou takový evergreen. Víme, že ten svůj v šatníku máme a že po něm sáhneme bezprostředně poté, co se trochu ochladí. Nikdy nezklame. Propínací kabát bude i letos na podzim velkým trendem, pokud se to o něčem, co z našich skříní nikdy nezmizelo, vůbec říct. Zde je sedm tipů trenčkotu pro každý den.
elle.cz

A co nám milánský street style predikuje?

V ulicích to vypadá, že brzy nejen milánští hosté, ale i my v našich zeměpisných šířkách propadneme romantice. Nejeden oděv doplňují něžná poupata (a nejen ta od Prady), jemné krajky hodné domácího negližé a tvoří jej nadýchané, často průsvitné materiály. Vytáhneme ze skříně zřejmě také skládané sukně a cokoliv, co vykazuje známky plisé. Je to zkrátka evergreen, na tomto trendu není, co dlouze zkoumat. Vždy tu byl a s jistotou můžeme říct, že bude. Spolu s plisé brzy zase vsadíme na trička našich oblíbených kapel. A zas budeme dělat ramena, pořádně veliká. Správná velikost saka je totiž ta, která je o pár čísel větší. Jedno je jisté, pokud se inspirujete děním v milánských ulicích, bude vás letos vidět i v ulicích pražských. Zřejmě totiž budete k nepřehlédnutí!

Nejlepší street style z ulic milánského fashion weeku

Zdroj: Autorský článek