Tiffany & Co. otevřel výstavu Vision and Virtuosity

Legendární klenotnický dům Tiffany & Co. slavnostně zahájil světovou výstavu Vision & Virtuosity v čínské Šanghaji. Na otevření zářila oscarová herečka Brie Larson, která měla na sobě náhrdelník s unikátním žlutozeleným diamantem o velikosti 5 karátů a s více než 19karátovými bílými diamanty. Spolu s ní se vernisáže zúčastnila i slavná čínská herečka Gong Li, jejíž zápěstí zdobil oslnivý náramek z více než 86 karáty diamantů.

Jedná se o největší výstavu Tiffany, první svého druhu, oslavující více než 180 let umění a výjimečných Tiffanyho diamantů. Je pojata jako putování historií a klíčovými momenty značky představenými v šesti kapitolách, které dokumentují její četná prvenství, jako je například představení prvního zásnubního prstenu Tiffany Setting, a odhalují i kulturní dopad a revoluční přístup k designu této průkopnické značky. Návštěvníci tak cestují historií slavného „Krále diamantů“, ale jsou přeneseni i do současnosti a moderního směřování vizionářských designérů, kteří vždy přesně vystihnou ducha doby. 

Slavnostního otevření a následné party na střeše se zúčastnili i Mark Chao, Kim Tae Ri, Aleali May, Kiko Mizuhara, Sami Miro, Amiaya, Elena Temnikova, Sarah Ellen, Xu Kai, Jeffery Dong, Song Zue a Anny Fan, všichni s ikonickými šperky z kolekce Tiffany T. 

Výstava Vision & Virtuosity bude k vidění do 10. listopadu a veškerý výtěžek z prodaných vstupenek poputuje nadaci Fosun Foundation a jejím charitativním programům.

EBC promo