Beran

Sign
aries
Period
month
Láska a sex

V lásce si vaše plamenná nátura přijde na své. Venuše s potěšením rozevírá svou bohatou náruč něhy. Pokud patříte k nezadaným a máte již dlouho vyhlédnutou osůbku, která vás nesmírně přitahuje, neváhejte využít tohoto času k navázání kontaktu. Svou inteligencí a šarmem dosáhnete vytouženého cíle.

Práce a peníze

V práci dokážete být obdivuhodně pohotoví, stejně tak i vynalézaví a originální. Svou pracovní náplň můžete také obohatit o spolupráci se zahraničím. Březen vám dává možnost zlepšit své příjmy nebo získat finanční podporu od osoby, která dokáže patřičně ocenit váš talent či výrobky. Buďte iniciativní!

Domov a rodina

Ve vaší domácnosti a rodinných záležitostech se nyní projevují blahodárné vlivy. Mars vás zásobuje úžasným elánem a expanzí v aktivitách na rodinné půdě. Zvýšeně se zabýváte zútulňováním svého domácího zázemí, rádi dekorujete a obklopujete se líbivými předměty. Užívejte co nejvíce společného relaxu!

Zdraví

Berani přivítají březen ve skvělé fyzické kondici. Nebude vám hrozit žádné závažné zdravotní riziko, pokud ovšem nebudete se svým zdravím hazardovat. Na to myslete hlavně ve druhé polovině měsíce, kdy se objeví větší k úrazům. Jednoduše si dávejte dobrý pozor na to, co děláte a budete v klidu.

Sign Id
1.00