Býk

Sign
taurus
Period
month
Láska a sex

Ve sféře lásky jste plni nejrůznějších tužeb, smyslností a nápadů, přičemž vás březnové období vybízí k tomu, abyste se pokusili je realizovat! Veškeré esence lásky chcete vnímat v realitě, užívat si a zintenzivnit fyzické spojení s protějškem. Vášeň a živočišnost jsou hlavním tématem tohoto měsíce.

Práce a peníze

Pro svou dobrosrdečnou povahu se dostáváte do situací, kdy se vás dravější jedinci snaží využít pro svůj prospěch - vy se nenecháte do něčeho tlačit! Můžete zvýšit své příjmy a finančně se dostat do plusu. Jste obdařeni větší akčností, čímž dostáváte do víru i mnohé záležitosti týkající se financí.

Domov a rodina

Váš rodinný krb sálá idylkou a nehrozí žádné houpačkovité období. Ve vašem býčím erbu je potřeba klidu, tudíž je vám březen přesně šitý na míru. Na světlo vystupuje vzájemná obětavost a laskavé jednání, stejně jako důvěra a pocit opory. Projevuje se také váš větší elán do organizování rodinných oslav.

Zdraví

Březen zastihne Býky v dobrém fyzickém stavu. Imunitní systém vám bude fungovat skvěle a s tím se pojí také nárůst energie. Čím víc se bude blížit duben, tím víc budete ve vzduchu cítit jaro, což ve vás rozproudí krev a vzbudí touhu po nových zážitcích. Využijte toho a prožijte březen opravdu naplno!

Sign Id
2.00