Blíženci

Sign
gemini
Period
month
Láska a sex

Láska a vztahové záležitosti jsou favorizující oblastí, ve které lze očekávat příjemné změny k lepšímu. Ať jste zadaní či single, čekají vás od planetárních dobrodějů četné milostné dárečky! Vy, kteří jste v minulém období prožívali trápení v lásce, máte pro trable odzvoněno. Začínáte novou etapu!

Práce a peníze

Jste pověstní svou bystrou mentalitou a pohyblivostí. Pozor si dejte jenom na komunikaci s obchodním partnerem. Vše v souvislosti s peněžními záležitostmi plyne jak má! Máte tolik zájmů a aktivit, že dohlížet ještě na finanční transakce by byla starost navíc. Peníze je vhodné zaměřit i na svou image.

Domov a rodina

S nejbližšími komunikujete v tomto období podstatně více. Pokud vás vaše ratolesti bombardují svými živými nápady a přáníčky, dokážete být až překvapivě vstřícní. Ví se o vás, že duchem zůstáváte stále mladí a to se teď očividně potvrzuje. Každopádně vsaďte na sportovní vyžití nebo pohyb v přírodě.

Zdraví

Ve třetím měsíci roku 2018 se připravte na větší zátěž vašich nervů. Důležité proto bude co nejvíce a především nejlépe relaxovat. Vyvarovat se stresu vždy nejde, ale pracovat s napětím a duševní únavou při troše snahy jde docela dobře. Nejvíce vám pomohou procházky v přírodě. Doma zkuste třeba jógu.

Sign Id
3.00