Lev

Sign
leo
Period
month
Láska a sex

Disponujete neobyčejnou srdečností a nedělá vám problém navázat kontakt. Nástup jara o sobě dává vědět - počítejte s obdivem a nejednou šancí pro lásku. Garantovanou příležitost i vy, kteří jste již delší dobu opuštěni a toužíte najít toho pravého. Buďte všímaví, máte velmi blízko úžasnému překvapení.

Práce a peníze

Z hlediska pracovních záležitostí vám neschází nadšení a optimismus pro odstartování nových věcí. Merkur vás obdarovává množstvím nových kontaktů a náhlých výhodných nabídek. Ve finanční oblasti vzniká sklon k většímu utrácení. Šanci zabodovat má vaše tvořivá mysl a brilantní schopnost rozhodovat se.

Domov a rodina

Na poli domova a rodiny se u vás, kteří jste poslední dobou zaznamenávali náročnější období, signalizuje příjemné uvolnění. V komunikaci jste maximálně vstřícní, máte chuť k domácím aktivitám a společné zábavě ve volném čase. Je prostě nad slunce jasné, že se nevyvratitelně stáváte mazlíčky rodiny!

Zdraví

Lvi se probudí ze zimního spánku již počátkem března, kdy pocítí výrazný nárůst aktivity celého organismu. Toho by se mělo využít, protože vám v březnu nebudou hrozit žádné závažné problémy. Takže se pokuste trávit co nejvíce času venku. Choďte na výlety nebo alespoň procházky městem a parky.

Sign Id
5.00