Panna

Sign
virgo
Period
month
Láska a sex

Začátkem března počítejte s určitými nedorozuměními a napěťovými situacemi v partnerském vztahu. Není radno se pouštět do závažných debat a přílišného analyzování vztahu. Od 17.3. se na vaši stranu přiklání Mars a přímo vybízí k milostným aktivitám. Jste chytáni do víru sympatií a ochutnávek vášně.

Práce a peníze

Přistihujete se, že jste nervóznější než obvykle a jako naschvál vám jdou do cesty lidé, jejichž jednání vás dráždí. Ve financích se vyskytnou určité překážky v přísunu peněz nebo různé názorové rozdíly s vaším protějškem v otázkách rozpočtu. Přáno je investicím v oblasti elektroniky či cestování.

Domov a rodina

Rodinné záležitosti se stávají doménou tohoto období. I tak se vám Venuše pokouší domácí atmosféru okořenit, takže se připravte na zátěžovější dny. Co se týče nejlepšího načasování pro společné rodinné aktivity, je vhodné soustředit se na období od 17.3. - vše můžete prožívat s pravým nasazením.

Zdraví

Pro vás, Panny, se březen ponese ve znamení únavy. Ještě se vám zkrátka nebude chtít probudit se ze zimního spánku. A to je v pořádku, na odpočinek máte právo. Ale i odpočinek má řadu podob. Věnujte se hlavně péči o nohy. Masáže chodidel a koupele podporující krevní oběh jsou tím, co potřebujete.

Sign Id
6.00