Váhy

Sign
libra
Period
month
Láska a sex

Toužíte prožít lásku jako v pohádce, ale místo toho mnozí cítíte spíše nespokojenost. Váš protějšek je najednou více panovačný, žárlí nebo si neumíte poradit s jeho tvrdohlavostí. Uděláte dobře, když se v těchto dnech nebudete pouštět do závažnějších debat či vzájemné kritiky, může to skončit fiaskem.

Práce a peníze

V březnu se zvyšuje vaše nechuť k tomu, abyste pracovali za účelem něco někomu dokazovat nebo bojovat o prvenství. Vhodná není ani přílišná fyzická námaha. Pro vaše finance není vhodné plánovat větší peněžní transakce, v opačném případě hrozí riziko větších ztrát. Dobrým tahem je teď penízky pošetřit.

Domov a rodina

Shluk planet ve znamení Berana přináší tenzi, která může pramenit jak z rozdílných názorů, profesní zátěže nebo záležitostí, které byly dlouho tabu. Venuše rozsévá špatnou náladu, které můžete podléhat snadněji než kdykoliv jindy. Je vhodné zaměřit se pokud možno na co nejčastější duševní relax.

Zdraví

Březen, za kamna vlezem. Přesně to bude platit pro vás, Váhy. A nezáleží na tom, jaké bude v březnu počasí. Vy zkrátka potřebujete ještě trochu odpočinku a času na to, abyste na jaro nabrali síly. Imunitní systém nebudete mít v nejlepší formě, proto dávejte pozor na prochladnutí a další neduhy.

Sign Id
7.00