Štír

Sign
scorpio
Period
month
Láska a sex

Toužíte po větší porci lásky? Jupiter rozdává šance pro seznámení, přičemž je nutné dodat, že není šetřílek! Je pro vás připraven milostný ráj na Zemi. Jeho expanze bude tak silná, že se mnohým z vás z toho víru zatočí hlava. Pokud jste zadaní, planety se chystají posílit vaší vzájemné příchylnosti!

Práce a peníze

Profesní záležitosti probíhají uspokojivě. Na plné čáře vede vaše tvořivost, která je bonusována líbivými a uměleckými prvky, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat! Jupiter je připraven zajistit správný vítr ve finanční oblasti. Hvězdy však varují před přeháněním a tajnými spekulacemi vůči protějšku.

Domov a rodina

Po stránce rodinného soužití cítíte, že to, co prožíváte, je přesně podle vašich představ. Těšíte se jemnému duševnímu souznění se svými milovanými, jste plni elánu a tvořivosti. Je vhodná doba na jakékoliv nápady a plány ohledně volnočasových aktivit s rodinou, můžete se tedy parádně rozšoupnout!

Zdraví

Dejte pozor Štíři, ať se z vás do začátku jara nestanou koule neschopné pohybu! Ano, řeč je o přibývání na váze, k němuž budete mít v březnu sklony. Proto si v týdnu najděte pár chvil na pohybové aktivity. Také se moc nepřejídejte. Březen je ideální k naplánovaní zdravého jídelníčku pro zbytek roku.

Sign Id
8.00