Střelec

Sign
sagittarius
Period
month
Láska a sex

Srdečnost a upřímnost ve vztazích je pro vás důležitá jako kyslík, který den co den vdechujete a přitažlivost s vášní tomu nemůže chybět. Ohnivá kráska Venuše přináší spíše ukvapená a střemhlavá zamilování a výsledek bude v některých případech takový, že vám nakonec schází to pravé naplnění v lásce.

Práce a peníze

V oblasti práce je patrna vaše zvýšená produktivita a nadřízení si všímají vaší pracovní morálky - můžete více expandovat! Venuše je velmi štědrá a garantuje hojný čas, ve kterém se penízky přichytávají na váš bankovní účet jako magnetky. Finance mají nejvyšší tendenci plynout ze zahraničních zdrojů.

Domov a rodina

Jste smíškové zvěrokruhu a tetelíte se v oblastech, ve kterých máte prostor pro nekonečné hodiny zábavy. Co se týče domácí atmosféry, Venuše plně podporuje soulad a je velmi hravá. Hýříte nápaditostí, chrlíte zábavu, přičemž je váš humor příjemně nakažlivý! Tento měsíc přeje i úpravám interiéru.

Zdraví

Zima oslabuje lidský organismus a Střelci to mohou pocítit kvůli většímu sklonu k infekčním onemocněním. Ale štěstí přeje připraveným a když nebudete zanedbávat prevenci, která spočívá především ve zdravé stravě, žádné nebezpečí vám nehrozí. Myslete na to denně, zdraví totiž máte ve svých rukách.

Sign Id
9.00