Kozoroh

Sign
capricorn
Period
month
Láska a sex

Rozohněná dáma Venuše je hodně vášnivá a nutí vás ke konfrontaci s bouřlivými emocemi. Nedorozumění a napětí se může týkat snah o nadvládu nebo neobjektivního přístupu vašeho protějšku. Mars vás nezadané dopuje silnou přitažlivostí, máte ve stejnou dobu více obdivovatelů nebo obdivovatelek najednou.

Práce a peníze

Nepříznivá kvadratura Merkura přináší do vaší pracovní oblasti štiplavější koření. Zjišťujete, že se častěji objevuje nedorozumění a některá slova vás dokážou vyprovokovat. Po finanční stránce se vyplatí obezřetnost. Nečekané výdaje lze tušit v oblasti vašeho bydlení či v souvislosti se členy rodiny.

Domov a rodina

Rodinná sféra, která je pokoušena nevyzpytatelnými uranskými kmitočty, vykazuje v březnovém období vyšší aktivitu. Mezi nejbližšími jakoby přibývalo těch, co mají horkou hlavu. Logicky pak z toho vznikají vzájemné třenice a nervozita. Jako balzám dokáže zapůsobit i renovace nějakého staršího předmětu.

Zdraví

Asi už vám, milí Kozorozi, chybí slunce a teplejší počasí, že? Nebojte se, dočkáte se už brzy! Mezitím se začněte připravovat na jaro a popřemýšlejte, kde jste zanedbali péči o své zdraví. Teď je ideální čas na nápravu. Zaměřte se také na výběr vhodného šamponu, jinak si zaděláváte na nepěkné lupy.

Sign Id
10.00