Vodnář

Sign
aquarius
Period
month
Láska a sex

V lásce jste teď více smyslní, plní toužebného žáru a vaše dušička sálá optimismem. Merkur vám dává dar většího porozumění s protějškem a Venuše vás vzápětí korunuje přitažlivostí a sexappealem. Pokud patříte k těm, kteří se v nedávno zklamali, můžete potkat někoho, kdo porozumí vašemu bolavému srdci.

Práce a peníze

Ať jste studující nebo pracujete v oblasti, kde vévodí myšlení a komunikace, máte šanci být úspěšní. Situace ohledně financí se rýsuje dobře. Je předpoklad, že narazíte na někoho, kdo pořádně rozohní vaši představivost v tom, jak navýšit svůj kapitál. Nebojte se vložit peníze do vzdělání a cestování.

Domov a rodina

Vašim naplněním se stávají ratolesti nebo vnoučata. Jedná se o vhodný čas k užívání si volného času a organizování společných aktivit. Procházky probouzející se přírodou vítězí na plné čáře, ale ani za deštivého počasí neztrácíte kreativitu. Vaše fantazie dokáže rozjasnit i nejzataženější oblohu!

Zdraví

Jako klidné vody bude březen pro Vodnáře. Váš zdravotní stav bude stabilní, problémy nečekejte. Pokud si je tedy sami nepřivodíte zbrklostí nebo neuváženým jednáním. Tím můžete chápat i špatné stravovací návyky. A jestlipak nezapomínáte na pohyb? Procházka lesem je mnohem lepší než sedět u televize.

Sign Id
11.00