Ryby

Sign
pisces
Period
month
Láska a sex

Oblast lásky je v tomto období opředena velkou romantikou. Vaše pouto s protějškem má tendenci být znatelně upevněno, přičemž prohloubení vzniká na základě něčeho mysteriózního. Také se vám může přiblížit někdo, s kým jste si byli doposud hodně vzdáleni a nyní vás může sblížit například studium.

Práce a peníze

V profesním prostředí jste neocenitelným přínosem pro situace, kdy je zapotřebí řešit problémy. Umíte pátrat po příčinách potíží do hloubky a boduje i vaše oslnivá intuice. Peněžní záležitosti budou spojeny s někým, kdo je vám blízký, včetně vašeho druha nebo partnera. Penízky si k vám razí cestu.

Domov a rodina

Z domácího krbu sálá pohoda a láska. Důležitým stimulem jsou pro vás vaši potomci, se kterými teď zaznamenáváte silné pouto. Jste pro ně velkým přínosem a také rádci v těch nejhlubších emocích. Od 17.3. hvězdy oznamují příhodnou dobu i pro styk s přáteli, takže je vyšší tendence ke společným akcím.

Zdraví

Nejspíš vám to může znít zvláštně, milé Ryby, ale v březnu dejte pozor na přehřátí organismu. To se vám může přihodit ať už to přeženete při nějaké pohybové aktivitě, nebo když usnete u naplno zapnutého topení. Jste zimomřiví? Tak se začněte otužovat! Pár dní je to nepříjemné, ale potom je to blaho.

Sign Id
12.00