Podcast ELLEness

Tentokrát máme speciálního hosta, naši beauty expertku a spolupracovnici Moniku Marešovou. A zeptali jsme se jí na otázky, které nám poslaly čtenářky ELLE prostřednictvím Instagramu. V tomto díle se dozvíte například, jak často Monika cvičí, co běžně denně jí, ale i to, proč byste si měla okamžitě pořídit saténový povlak na polštář.

Monika Marešová
cara

Tentokrát se v ELLEness dozvíte vše o saunování. Víte, jak dlouho v sauně pobývat? Jakým způsobem se pak ochlazovat a odpočívat? Nebo vás snad zajímá, jak je to se sexem v sauně? Na to vám odpoví saunový mistr, držitel mnoha ocenění v tomto oboru, Jiří Žákovský. 

Jiří Žákovský
cara

Petr Mára - přeborník na technologické novinky, průkopník v oblasti podcastů v Čechách a také člověk, který už více jak 619 dní jí především maso. Je to těžké? Má to vliv na postavu? A jakou nemoc můžete překonat tímto stravováním? To vše se dozvíte v novém  podcastu ELLEness.

Petr Mara
Cara

Kanabidiol - zázračná látka, která může změnit historii kosmetologie. O tom, co to vlastně CBD je, jak se získává a především o jeho účincích na pleť se do našeho podcastu ELLEness přišla povídat hodnotitelka bezpečnosti kosmetických produktů a formulátorka kosmetiky Ing. Lenka Průšová.

Lenka Průšová
cara

Dokážete si představit život bez cukru? A víte vůbec, kde všude se skrývá? Naším hostem je Janina Černá – zakladatelka blogu Cukrfee.cz i speciálního programu, díky němuž se zbavíte závislosti na cukru. Poslechněte si nový díl ELLEness, který vám jídlo představí v jiném světle, než jste možná zvyklí.

Cukrfree
cara

Jóga – to nejsou jen stojky na hlavě, ale hluboká celoživotní filozofie, která dokáže i vyléčit nemoci. O té jsme si povídali se Zuzanou Klingrovou, jogínkou, cestovatelkou a autorkou knihy Jóga po celý rok. V tomto díle vás dokonce čeká i rychlokurz správného dýchání!

Zuzana Klingrová
cara

Z otužování se v poslední době stal fenomén. O výhodách a úskálích této praktiky, která má velmi dlouhou tradici, si k nám přišly popovídat topmodelka Denisa Dvořáková a trenérka i výživová poradkyně Helena Čechurová.

podcast Denisa + Helena
cara

Do druhého dílu podcastu ELLEness jsme si pozvali osobního trenéra se silným životním příběhem, Radka Laciho, který si také říká “harmonizátor těla a mysli”. Má zcela jedinečný přístup ke cvičení a jeho metody si nemůže vynachválit i řada slavných osobností.

podcast Radek
cara

 

První díl podcastu ELLEness se věnuje tomu nejdůležitějšímu – motivaci a nastavení cílů. Bez těch totiž nejsou výsledky ani změna. Jak k nim přistoupit, aby vaše snaha nebyla zbytečná? To vám prozradí lektorka a koučka Janka Chudlíková.

podcast Janka

EBC promo