NOVÉ RTY OD YVES SAINT LAURENT: PRO ŽIVOT NA HRANĚ

Nová rtěnka Rouge Pur Couture The Slim od Yves Saint Laurent si pohrává s hranicemi a je pro všechny ženy, které jdou vlastní cestou. Couture, nebo Casual? Hranice je na vás. Jisté je, že Rouge Pur Couture The Slim vás nadchne úžasnými odstíny, perfektním krytím v pouhé jedné vrstvě a snadnou aplikací díky unikátnímu kosočtvercovému tvaru.

Rouge Pur Couture The Slim přináší luxusní vzhled s texturou matné kůže. Vysoce pigmentovaný matný finiš se skrývá v supeštíhlé čtyřhranné tubě s matnými černými detaily. Obal Rouge Pur Couture The Slim je stylovým módním doplňkem, který nikdo nepřehlédne. Odteď vaše rty nesou hashtag #walktheline.

s

 

Kreativní ředitel YSL Beauté Tom Pecheux pro efekt zvětšení objemu rtů doporučuje začít rtěnku nanášet uprostřed horního rtu hranatými rohy tuby. „Tím vytvoříte nezaměnitelný Kupidův oblouk. Potom táhněte bočními stranami čtverce, čímž přidáte lince obou rtů ostrost a precizní okraj. Tím zvýrazníte přirozený tvar rtů a zvětšíte je ‚push-up‘ efektem,“ dodává.

My jsme s novými rtěnkami Rouge Pur Couture The Slim nafotili Miss ČR 2015 Nikol Švantnerovou (@nikolsvantnerova_official), která se kromě modelingu věnuje i práci pro Fashion TV.

ff

 

Druhou milovnicí rtěnek je blogerka a influencerka Alex Sedláčková (@alexsedlackova), autorka populárního blogu Alexanderplatz o módě, kosmetice a cestování.

A

 

r

Matná rtěnka Rouge Pur Couture The Slim, Yves Saint Laurent, 1020 Kč

 

 

EBC promo