Tenhle dárek potěší jeho i jí! A ještě se vám postará o TOP instagramovou fotku

Trendy, pohodlné, barevné a hlavně zatraceně sexy! Tentokrát není řeč o krajkových podprsenkách, sexy transparentních bodíčkách nebo rafinovaně střižených kalhotkách. Vlastně právě naopak! Objevili jsme spodní prádlo, ve kterém budete chtít trávit 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. A navíc udělá radost jemu i jí…Vlastně celé rodině. Řeč je o stylových trenýrkách! 

Stojí za nimi rodinná firma EL.KA Underwear, která byla založena v roce 2008. Již od začátku bylo jejich hlavním cílem změnit situaci v Česku a bojovat nekvalitní nabídce spodního prádla z dovozu. Proto od počátku pro značku platila jasná pravidla v podobě domácí výroby, vysoké kvality a smyslu pro detail.

Vybrat si můžete takové, které naprosto vyjádří vaši osobnost i styl. Jedno je ale vždy jisté, jsou ze 100% bavlny a tak pohodlné, že si je zamiluje celá rodina. Trenky s puntíky, proužky, bohaté na výrazné barvy, ale i různě sladěné dárkové sety jsou skvělým dárkem, který udělá radost vám i vaší polovičce. Navíc se vám postarají o super instagramovou fotku. Inspirujte se u světových i českých influencerů a slaďte se dohromady klidně s celou rodinou. 

Třeba jako „mommy” blogerka Lucie.

Kromě klasických trenýrek nabízí EL.KA Underwear také pánské boxerky nebo dámské kraťásky a tílka. Určitě si vyberete i pokud zrovna nefandíte zářivým barvám a veselým vzorům. Nás baví třeba pastelové kombinace nebo minimalistická černobílá klasika. Značka navíc dvakrát ročně přichází s novou kolekcí a k tomu ještě připravuje limitované a velice oblíbené vánoční, velikonoční nebo valentýnské edice.

EBC promo