Uvolněte svou mysl, tělo i duši na Mauriciu!

Jedna schůzka střídá druhou, uzávěrky jsou vaší každodenní disciplínou a telefon vám každých pět minut oznámí nový e-mail? Pak je verdikt jasný: potřebujete dovolenou! Jestli bude relaxační, nebo aktivní, je jen a jen na vás. My ideálně hlasujeme pro kombinaci polehávání na pláži s drinkem a vyváženým přídělem sportu, při kterém si odpočine mysl i tělo. Jak na to? Vyrazte na „modrý ostrov věčného léta” – Mauricius! 

Marc Twain kdysi napsal, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A my nemůžeme víc než souhlasit! Celoroční slunečné počasí, nádherné bílé pláže, tyrkysové moře s bohatými korálovými útesy, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa… Je mnoho důvodů, proč si tento vulkanický ostrov v Indickém oceánu zamilovat!

A tady jich je od ELLE a dvou sesterských hotelů Constance Hotels & Resort ještě pár navíc:

Obklopte se přírodní krásou

mauricius

Mauricius je ideálním místem pro dobití baterek a „no stress” dovolenou, ale zároveň splní i nejtajnější přání všem milovníkům přírodních krás. Resort Constance Belle Mare Plage se nachází v chráněné zátoce na východním pobřeží Mauricia a táhne se podél nádherné, dva kilometry dlouhé pláže s nejjemnějším bílým pískem. Součástí resortu je několik variant ubytování od klasických „prestige“ pokojů až po luxusní soukromé vily. V moři resort lemuje bohatý korálový útes, který je ideální pro šnorchlování, a na pevnině si hosté mohou užívat exotiku zelených zahrad a hájů kokosových palem. Svůj „koutek” si tu najde každý, od zamilovaných dvojic po rodiny s dětmi. 

Podporujte udržitelnost a ekologii

mauricius

Zajímáte se o ekologii a rádi cestujete? Pak vás určitě bude zajímat, že životní styl hygge a touha po udržitelnosti zasáhly i síť hotelů Constance Hotels & Resort. Například resort Constance Le Prince Maurice, který se rozprostírá na severovýchodní straně ostrova ve velmi klidné lokalitě, zahájil v roce 2013 program environmentální udržitelnosti a zavedl řadu ekologických opatření, díky kterým získal prestižní označení Green Globe. 

Pěstujte sport

golf

Od relaxace po adrenalinové dobrodružství… Nezáleží na tom, jestli jste profesionální hráč golfu nebo nadšený amatér, ale dvě golfová 18jamková hřiště v resortu Constance Belle Mare Plage splní všechny vaše představy (včetně pozorování nádherných jelenů Java, kteří se volně procházejí po hřišti). Kromě golfu si hosté mohou užít velký výběr vodních sportů, lázeňské procedury, zacvičit si jógu nebo si dopřát tu nejlepší masáž svého života.

Nakrmte tělo, nakrmte mysl…

mauricius

Resort Constance Le Prince Maurice má ohromující architektonické řešení inspirované feng-šuej a pochlubit se může vlastním vinným sklepem s více než 25 tisíci lahvemi vína a třemi restauracemi, jež převážně fungují na bázi à la carte (bufetový výběr je součástí hlavních restaurací). Jednou z nich je například plovoucí rybí restaurace a bar, ke kterému dorazíte pomocí osvětlené dřevěné cesty uprostřed mangrovových lesů. Aby byl váš kulinářský zážitek dokonalý, zastavit se můžete i v sousedním sesterském resortu Constance Belle Mare Plage, jenž každoročně přitahuje michelinské kuchaře z celého světa díky speciální akci Bernard Loiseau Culinary Festival. Součástí resortu je i Blue Penny Celar, vinný sklep, který se může pyšnit největší sbírkou vín v Indickém oceánu. Budete si tak moct dopřát dokonalý gastronomický zážitek v jedné ze sedmi místních restaurací a šesti barů.

Potřebujete ještě další důvod, proč navštívit Mauricius? Podívejte se do našich galerií:

EBC promo