Čas jen pro sebe: Najděte oázu relaxu v Karlových Varech

Rezervujte si ve svém diáři čas jen pro sebe a podívejte se na místo, kde se necháte hýčkat přímo královsky. Všechny procedury si můžete dopřát přímo v Parkohotelu Richmond, ani ho nemusíte opustit. Byla by však škoda ochudit se o tu nádheru kolem.  Než se půjdete projít po karlovarské kolonádě, můžete si nechat promasírovat svaly, vyzkoušet skvělé koupele, blahodárnou elektroléčbu či pneumopunkturu. V hotelu je totiž moderní bazénové a wellness centrum, kde na vás čeká bazén o velikosti 12,5 x 6,5 metru s teplotou vody 29 °C. Svaly uvolníte i ve vířivce, projdete se po Kneippově chodníku, vyplavíte ze sebe toxiny ve finské, bylinné i parní sauně, kde je k dispozici i bazének s vřídelní vodou. Jako host budete mít toto hýčkání zdarma.

Wellness Parkohotelu Richmond

Legenda Karlových Varů

Hotel Richmond se může pochlubit historií starší než 180 let. Vážou se k němu nejen fakta, ale i legendy. Jedna z nich vypráví o tom, jak zde kdysi žil poustevník, který se živil pouze lesními plody, kozím mlékem a sýrem. V roce 1830 byl na tomto místě postaven mlýn, v němž si mohli lázeňští hosté zakoupit skromné občerstvení. Pozdní majitelé využili strategického místa, a proto zde vznikla výletní kavárna Park Schönbrunn. Do roku 1925 vlastnil budovu pan Anton Leger, který ji posléze prodal hoteliérovi Aloisovi Kleinovi. A právě ten se rozhodl přestavět bývalou kavárnu na skvostný hotel, který dostal jméno Richmond Park Hotel. Podnik se stal jedním z nejrenomovanějších v Karlových Varech. Zejména v letech 1932 – 1933 dostal krásný háv, na jeho podobě se podílel německý architekt Paul Schafuss. Slavnostní otevření ve velkém stylu v roce 1933 učinilo tento hotel nejluxusnějším a technicky nejmodernějším hotelem v Karlových Varech.

Zařaďte se mezi elitní hosty

V návštěvní knize tohoto hotelu najdeme spoustu významných jmen. Před druhou světovou válkou si luxusu užívala řada významných osobností z celého světa. Často sem zavítali i příslušníci české šlechty, jako byli Lobkovicové, Štenberkové, Černínové, Schwarzenberkové a Nosticové, ze známých továrníků si to tu oblíbil pan Karel Škoda (Škoda Plzeň). Tuto společnost můžete následovat. Na výběr máte z mnoha typů pokojů od standardních přes pokoje s balkonem i luxusní apartmá. Přímo z hotelu je krásný víkend na karlovarskou kolonádu. Odměníte nejen své tělo slastí ve wellness, ale uklidníte i svoji mysl výhledem na půvaby Varů. Zabookujte si svůj pobyt ještě dnes na https://www.richmond.cz/cz/.

 

Apartmá Parkohotelu Richmond
Měření