Podělte se o své zážitky s ostatními

S příchodem digitálních fotoaparátů pomalu zmizelo kouzlo prohlížení fotografií v albech. Že na to někdy s nostalgií zavzpomínáte? Sice máme možnost udělat si bezpočet snímků, o nichž víme, že je máme někde uložené, ale čas na vzpomínání a prohlížení nenajdeme. Vytištěnou fotografii nic nenahradí, proto se znovu stávají trendem. Se smart bonusem dneška, protože snímek si můžete vytisknout ihned na místě, kde obrázek pořídíte. 

Mobilní tiskárna pro ještě větší zábavu 

Rozdávejte zážitky ihned na místě. Díky nové kapesní tiskárně instax Link WIDE je to více než jednoduché. Jde o kompaktního společníka pro každou výjimečnou příležitost. Okamžitě a snadno vytiskne fotografie, které máte uložené ve vašem smartphonu. Pomocí mobilní ,,apky‘‘ instax Link WIDE jednoduše spárujete váš mobil nebo tablet s tiskárnou. Stačí mít zapnutý Bluetooth a propojit zařízení za pomoci instrukcí v aplikaci. A zábava může začít. O tom se ostatně přesvědčili návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kteří si na místě zvěčnili selfies s hvězdami, momentky z lounge, kde popíjeli drinky nebo si uchovali památku na procházky po karlovarské promenádě. Navzájem si vyměňovali obrázky, které jim dnes vykouzlí úsměv na rtech a oživí vzpomínky na báječný filmový a večírkový týden. 

Instax
Info ikona

Vychytaná novinka instax Link WIDE 

Oproti menším instax tiskárnám dokáže novinka link WIDE tisknout obrázky pořízené chytrým telefonem na větší širokoformátový film (86 mm x 108 mm), který se hodí pro skupinové snímky, fotky krajinek nebo panoramata. Ojedinělý je i design přístroje, dokonale se hodí do každého interiéru, efektně splyne s vaším outfitem. Kompaktní a elegantní doplněk můžete mít v barevných variantách Ash White a Mocha Grey. Navíc k nim dostanete i malý praktický stojánek, abyste tiskárnu mohli postavit na výšku.

Přístroj je lehký a odolný, v balení nechybí ani šikovný popruh, který vám usnadní přenášení. I v tomto případě platí pro instax typické základní pravidlo. Pokud nechcete fotku upravovat, máte v ruce hotový snímek během 12 sekund. Link WIDE dokáže na jedno nabití vytisknout až 100 snímků. Lze najednou vytisknout až 10 fotografií, takže můžete rozdávat obrázky velkému počtu lidí najednou. Speciální aplikace navíc nabízí spoustu nových, zajímavých funkcí, které určitě rádi vyzkoušíte. 

Vyberete si z 29 šablon snímků, lze upravovat barvy a písma, vytvářet z instax fotek blahopřání, originální dárky a mnoho dalšího. Nová funkce „Samolepka“ umožňuje libovolně zdobit fotky pomocí smajlíků. Mini tiskárna pracuje i s QR kódy, jeho vložením přímo do snímku můžete uložit další informace určené těm, které chcete fotkami obdarovat. Můžete dokonce nahrát audio vzkaz, když budete posílat pozdrav například z dovolené. S Link WIDE si zkrátka užijete ještě větší porci zábavy. 

Instax
Info ikona
Měření