Maximálně naboostovaná hříva? Stačí 90 sekund

Často tápeme, jaké produkty použít na nezbedné vlny i přesušené vlasy. Uvědomujeme si, že potřebují regeneraci, hydrataci, zároveň víme, že mnoho produktů vlasy zatíží, a ty pak působí zplihle. Tomu je nyní konec. Brand Wella Professionals v loňském roce uvedl luxusní řadu Ultimate Repair, nyní do portfolia přidává masku, která vlasy nádherně uhladí, dodá lesk a regeneruje. Že jste se ještě neseznámili? Tak to honem napravte.

Dokonalost každého vlásku

Ucelená péče se bude věnovat opravdu každému vlasu. Maska nejen, že opravuje poškození, zabraňuje i jeho budoucímu výskytu. Až 6x snadněji rozčešete mokré vlasy (v porovnání bez použití kondicionéru). Vaše vlasy získají hladší vzhled, aniž byste použili přístroje typu žehličky. Ultimate Repair pomáhá rovněž předcházet mechanickému poškození, poskytne dostatečnou regeneraci vlasům, které byly zatíženy používáním gumiček, horkých nástrojů či je na nich znát dopad prodlužování. Okamžitě zkrotí krepaté a nepoddajné vlasy. Produkt intenzivně proniká hluboko do struktur vlasu, obnovuje sílu a zvyšuje hladkost, aniž by je výrazně zatížil. Použití je příjemné, máslová konzistence se snadno nanáší. Stačí jen 5 až 10 minut, během kterých si budete užívat příjemnou vůni, zatímco vaše hříva bude doslova rozkvétat díky maximální regeneraci.

Ultimate Repair

Tajemství péče? Chytrá adaptace na nerovnoměrné poškození

Ultimate Repair je unikátní péče, protože pracuje s cílenou opravou. Vlasy se totiž poškozují nerovnoměrně, ovšem adaptivní kondicionační agenti „detekují“ nejvíce poškozené části vlasu a opraví je dle potřeby. Díky této cílené péči se vlas dostane symetricky do absolutní kondice. Maska je stejně jako ostatní produkty z této řady založená na patentované technologii s AHA a Omega-9 pro ultimátní opravu vlasů. AHA má schopnost obnovovat vazby uvnitř, Omega-9 zase doplňuje vlasy zvenku. Dokonalé kombo pro krásné vlasy nejen zvenčí, půvab se zrcadlí i ve zdraví uvnitř struktur.

Vsaďte na duo pro opravu poničených vlasů

Řada Ultimate Repair nabízí další must have produkty pro skvostný účes. Mezi nimi je lehký bezoplachový sprej, Miracle Hair Rescue, který vaše vlasy dostane do formy během 90 sekund, zevnitř i zvenku. Umí maximálně posílit a vyhladit vlasy, efekt je dlouhotrvající. Stačí aplikovat jednou nebo dvakrát týdně, kdy již po prvním použití zpozorujete výrazné zlepšení kondice vlasů. S maskou je tento sprej dokonalé kombo.

Wella Professionals

Jak vybrat personalizovanou rutinu pro vaše vlasy?

Ideální je zeptat se vašeho kadeřníka, aby vám doporučil péči na míru podle poškození vašich vlasů. Nabízí se vám šampon Ultimate Repair, který vlasy vyčistí. Maska dodá pocit bohatých a hladkých vlasů s intenzivní hydratací, kondicionér vlasy uhladí a dodá jim lehkost. Jistým zachráncem je Miracle Hair Rescue, fantastické je i bezoplachové sérum Protective Leave-In. Poznejte vlasovou péči, kterou budou hýčkány hvězdy filmového festivalu v Karlových Varech našeho zázemí Elle Beauty Lounge v noblesních prostorách hotelu Pupp.

Měření