Pečujte o své vlasy a hydratujte je. Pomohou fény i žehličky

Jaký účes si vždy přejeme? Takový, který nám umí vykouzlit kadeřník, přece. Nic není nemožné. Pokud máte při ruce prémiového pomocníka, jako je řada Hydraluxe Pro od Remingtonu, dosáhnete nejen profesionálních výsledků, ale také nepoškodíte vlasy teplem. Jak je to možné? Tato linie totiž obsahuje kondicionéry MoistureLock. Ty umí „uzamknout“ hydrataci ve vlasu, čímž pomáhají zachovat rovnováhu právě hydratace ve vaší kštici. Šikovná je i funkce nastavení teploty Hydracare pro efektivní úpravu účesu při nižších teplotách.

Žehlíte, nepálíte 

Bez žehličky na vlasy se dnes obejde málokterá žena. Nejen, že tento přístroj rovná vlasy, umí vykouzlit i ležérní vlny, jaké kulma nezvládne. Jenže u spousty přístrojů je tento proces spojený s „pálením“ vlasu, který se pak přesuší, v horším případě ulomí. Žehlička na vlasy Hydraluxe Pro je ovšem chytrá. Používá totiž technologii Hydracare Mist. V přístroji totiž vzniká chladná vodní mlha, a ta uvolňuje před žehlením každý pramen vlasů. Vy pak můžete snadno dosáhnout požadovaného stylingu za nižší zdravější teploty 170 °C (běžně se žehlí i za teplot o 20 °C vyšších). Integrované senzory navíc zajišťují rovnoměrnou teplotu v destičkách, takže se můžete s každým tahem radovat ze skvělých výsledků, ať už máte jakýkoliv typ vlasů. Moisture Lock povrch navíc na keramických žehlicích destičkách přenáší do vašich vlasů mikro-kondicionéry s každým skluzem, což udržuje dokonalou rovnováhu hydratace při stylingu hladkých a lesklých účesů. 

Hydracare Pro
Info ikona

Rychlé vysoušení bez vysušení

Skvělý je i vysoušeč vlasů Hydraluxe Pro, jehož digitální mozek je rovněž vymakaný. Přístroj má výkonný digitální motor, který zajistí přesné proudění vzduchu s rychlostí až 160 km/hod. Díky tomu umožní vám velmi rychlé vysoušení, což šetří nejen váš čas, ale i vlasy, které nejsou zbytečně vystavovány nadměrnému teplu. Vysoušeč je vybaven senzorem Hydracare, který zajistí zdravější styling, protože senzor neustále reguluje teplotu vzduchu dle potřeby a poskytuje intuitivně ochranu před příliš vysokou teplotou. Během vysoušení jsou také navíc do vlasů uvolňovány mikro kondicionéry, které pomáhají zachovat dokonalou rovnováhu hydratace vlasů. 

Hydraluxe Pro Remington
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření