Jak správně vrstvit produkty? Učte se od ZO® Skin Health

Tak jako se pokožka skládá z více vrstev, i péče o pleť se sestavuje z více produktů. Pokud někdo teprve vplouvá do tajů pěstění, může být pro něj složitější bez obtíží zjistit, které produkty jsou nejvhodnější pro potřeby jeho pleti, natož aby věděl, v jakém pořadí je třeba přípravky aplikovat. Přitom pořadí aplikace produktů péče o pleť je stejně důležité jako výrobky samotné.  

Aptos
Info ikona

Americká dermokosmetika v Česku 

Právě ZO® Skin Health nabízí komplexní řešení pro vytvoření a udržení zdravé pleti pro každého bez ohledu na věk, etnickou příslušnost, specifický stav nebo typ pleti. ZO® režim je postaven na výzkumu a poznatcích Dr. Zeina Obagiho k obnově zdraví pleti. Tříkrokový postup je tak návodem, jak aplikovat určité produkty.  

GETTING SKIN READY® představuje první zásadní bod každého režimu, skládá se z následujících kroků: 

  • Čištění – Smytí nečistot, make-upu a dalších zbytků na povrchu pleti. 
  • Exfoliace – Odstranění odumřelých kožních buněk a okamžité odkrytí hladší pleti. Exfoliace může také pomoci k lepšímu pronikání produktů, aby mohly optimálně působit další korekční přípravky, jako jsou séra a retinoly. 
  • Tonizace – Minimalizace povrchové mastnoty a vyčistění pórů. 
Péče o pleť
Info ikona

Po aplikaci GETTING SKIN READY® je pleť připravena na další kroky. PREVENCE + KOREKCE je jedna kategorie složená z řešení, která pomáhají napravovat problémy pleti, jako jsou poškození vlivem vnějšího prostředí, vrásky + jemné linky, barevné změny barvy pleti a výskyt zarudnutí. Tento krok se obvykle skládá ze 2–3 produktů, ale může se lišit v závislosti na potřebách vaší pleti a na základě podnětů od odborníka v péči o pleť. 

Po kroku GETTING SKIN READY® se doporučuje použít produkty nové generace Daily Power Defense a Illuminating AOX Serum. Jejich komplexní složení s exkluzivními technologiemi ZO poskytuje pokročilou ochranu před vlivy prostředí + brání předčasným známkám stárnutí, což může být přínosem pro každý režim. Illuminating AOX Serum je určeno k použití ráno a Daily Power Defense k použití ráno/večer. Co bude následovat dále? Musí si říct vaše pleť. Pořadí a konkrétní produkty by měl určit váš pleťový specialista. 

Kosmetická péče
Info ikona

Na co se zaměřit?

Pořadí se určuje i dobou vstřebávání produktů. ZO® má čtyři produkty s vysokou molekulární hmotností, a tedy i pomalejší dobou vstřebávání: 10% Vitamin C Self-Activating, Growth Factor Serum, Radical Night Repair a Pigment Control + Brightening Crème. Tyto výrobky by tedy měly být aplikovány jako poslední, aby bylo dosaženo optimálních účinků produktu. Dále je dobré vědět, že před opalovacím krémem lze aplikovat jakýkoli doplňkový produkt. Oční, hydratační + zklidňující a tělové produkty mohou zlepšit výsledky jakéhokoli režimu. 

Jako poslední je OCHRANA. Krok, který by se nikdy neměl opomenout. Produkty ZO® Triple Spectrum Protection pomáhají chránit pokožku před škodlivými účinky nejen UVA a UVB záření, ale také modrého světla a infračerveného záření.  

Chcete se seznámit s produkty ZO® Skin Health? Podívejte se na instagramové profily Upgrade Clinic, La Skin Studio, NK Studio, AR Aesthetics, Studio Faces, Oli Lab, Mazreku Medical nebo navštivte jejich salón či kliniku, kde vám pleťové terapeutky po konzultaci poradí nejvhodnější produkty přímo pro vás. Oficiální instagramový profil pro Českou republiku a Slovensko pak najdete zde: ZO® Skin Health

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Info ikona
Měření