Luxusní hýčkání od hlavy až k patě se Sisley Paris!

Útulný butik Maison Sisley v Praze. To je místo, oáza v městském shonu, kde zrelaxujete nejen svoji mysl, ale zároveň vám i profesionální odborníci Sisley přináší francouzský rituál šitý na míru vaší pleti.

Butik Sisley Paris
Info ikona

A právě díky ELLEphorii máte možnost tento jedinečný rituál vyzkoušet na vlastní pleť. Čeká na vás totiž kosmetická ochutnávka v podobě ošetření rukou nebo dekoltu a krku. Stačí navštívit stánek ve Slovanském domě, místě konání beauty festivalu, kde vás odborníci ze Sisley Paris ochotně opečují zcela zdarma.

Staráte se o sebe důsledně? Dekolt a krk to prozradí!

Dekolt a krk jsou jedny z nejkřehčích partií v blízkosti obličeje, na kterých snadno poznáme známky stárnutí. Je důležité o ně tedy pečovat těmi správnými produkty. Jaké by to měly být? To zjistíte během konzultace se Sisley odborníky, kteří Vám zároveň provedou i masáž pro omlazení těchto partií. Navíc si k tomuto rituálu budete moci dopřát i masáž očního okolí růžovými krystaly.

Maison Sisley rituál
Info ikona

I vaše ruce se rozplynou blahem

Po dekoltu a krku bychom určitě neměli zapomenout ani na naše ruce, které jsou každý den vystaveny nelítostným vnějším vlivům, a proto i ony potřebují pozornost a denní péči. Odborníci Sisley vám ukáží, jak o ně správně pečovat, aby byly krásné a mladistvé. Pomyslnou třešničkou na dortu bude profesionální masáž rukou, která podpoří účinek produktů tak, aby vaše ruce vypadaly ještě lépe. Vše o Sisley Paris najdete na těchto stránkách.

Péče o vlasy v Maison Sisley
Info ikona

Místo, kde vás zhýčkají od hlavy až k patě

Kromě ochutnávky těchto pečujících rituálů, které si v celé své jedinečnosti můžete užít v butiku Maison Sisley v Praze, si značka Sisley Paris v rámci ELLEphorie připravila také odborné poradenství pro vlasovou péči. Pomocí vlasového analyzéru budete mít skvělou příležitost zjistit, v jaké kondici se Vaše vlasy a vlasová pokožka nacházejí. U Sisley totiž platí motto: „Haircare is the new skincare!“

Přijďte tedy objevit jedinečné rituály Sisley a nechte se unášet atmosférou luxusní kosmetické značky, která má aristokratický původ a kde platí: „Péče o sebe samou, je to nejlepší, co můžete pro svoji pokožku a vlasy udělat.“

Užijte si svůj hýčkací Sisley den (nejen) v rámci ELLEphoria.

Info ikona

ELLEphoria v kostce

Probíhá ve dnech 4.- 6.11. v Slovanském domě Praha. Jde o 3denní program, na kterém se to jen hemží osobnostmi, workshopy a možnostmi seznámit se s vycházejícími hvězdami beauty světa i renomovanými značkami. Vstupenky a detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření