Bio kosmetiku si oblíbily hvězdy. Zamilujete se i vy

DAMIBIO.cz se během pár let své existence etablovala na českém trhu a platí za brand, kde najdete péči té nejvyšší kvality. Produkty nabízené na e-shopu www.DAMIBIO.cz používá ve své beauty rutině mnoho osobností. Jmenovat můžeme farářku Martinu Viktorii Kopeckou, stand-up komičku Adélu Elbel, spisovatelku Markétu Lukáškovou či herečky Danielu Šinkorovou, Markétu Hrubešovou, Martu Dancingerovou a mohli bychom pokračovat dalšími úžasnými ženami. Prožijte to, co ony.   

DAMIBIO.cz na ELLEphorii

Nejnovější generace přírodní účinné péče s pravým zlatem, kouzelným šnečím slizem či diamantovým prachem. Nejen tyto skvosty na vás budou čekat ve 2. patře Slovanského domu u stánku DAMIBIO.cz. Užijete si testování luxusní bio kosmetiky, necháte si poradit, budete se těšit ze vzorečků, potkáte se i se sympatickou zakladatelkou značky Evou Grund. Navíc v průběhu ELLEphorie máte šanci nakoupit tuto kosmetiku s 20% slevou. „V sobotu 5. 11. od 10 do 13 hodin bude na stánku DAMIBIO.cz osobně přítomna vědkyně a zakladatelka BIO kosmetiky Ambadué Maria Paola Merlo,“ prozradila nám Eva Grund. 

Víc než jen e-shop

DAMIBIO.cz je více než e-shop s bio kosmetikou. DAMIBIO je rodina, protože na těchto základech Eva Grund vybudovala značku, která prakticky nese jméno syna Damiena. Se stejně vřelým a starostlivým způsobem, jak pečujeme o své blízké, přistupuje DAMIBIO i ke svým zákaznicím, aby byly maximálně spokojené. Klientky se proto zas a znovu vracejí pro své oblíbené beauty pomocníky – krémy, séra, elixíry krásy. A především se jim naskýtá možnost mít unikátní kousky od úžasných rodinných výrobců. Kteří to jsou?

Luxusní kosmetika Ambadué

Mezi prvními je luxusní bio kosmetika Ambadué, kterou založila inspirující žena a vědkyně, Maria Paola Merlo. Společně se svou profesorkou vyvinuly jedinečné receptury obsahující zlato, diamanty či safíry a jejich high-tech kosmetika je prostě úchvatná, se světovým patentem! Jak napovídá název Bio Snail, tato bio kosmetika využívá kouzelný šnečí sliz. Hydratace, výživa, zjemnění, hojení, ale také úžasný anti-age efekt. Takové hýčkání se dostane vaší pleti. Další skvosty přináší Eterea. Jejich bio kosmetické zázraky obsahují ovoce a byliny z polí nedaleko Neapole, přípravky této značky neuvěřitelně krásně voní.

Nabídku pak završují beauty pomocníci pod vlastní značkou DAMIBIO. Jde o Ice Globes nebo Face Rollery, ručně vyráběné masážní produkty, které vaší pleti dodají záři a mládí. Ice Globes totiž pleti dopřejí jedinečné účinky kryoterapie. Jednoduše je dáte na pár minut do mrazáku či lednice. Mezitím si nanesete na pleť oblíbené sérum nebo krém, a pak chladivým pomocníkem budete hýčkat pokožku masáží. Takhle se rozmazlovat můžete i bez aplikace kosmetiky. Ice Globes doslova pošlou k ledu otoky, únavu, tmavé kruhy pod očima, zarudnutí, toxiny, zároveň se pokožka okysličí a masáž stimuluje i produkci kolagenu a elastinu. Po ledovém hýčkání dáte opět jednoduše nachladit a můžete opakovat znovu a znovu. A milovníci drahých kamenů si mohou dopřát masáž Face Rollery. Vše je vyráběno ručně, s láskou. To vše si ale už sama vyzkoušíte. „Už se na vás těšíme,“ vzkazuje přímo  zakladatelka Eva Grund.

 

 

Bylinná kosmetika Eterea

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření