Bio kosmetiku si oblíbily hvězdy. Zamilujete se i vy

DAMIBIO.cz se během pár let své existence etablovala na českém trhu a platí za brand, kde najdete péči té nejvyšší kvality. Produkty nabízené na e-shopu www.DAMIBIO.cz používá ve své beauty rutině mnoho osobností. Jmenovat můžeme farářku Martinu Viktorii Kopeckou, stand-up komičku Adélu Elbel, spisovatelku Markétu Lukáškovou či herečky Danielu Šinkorovou, Markétu Hrubešovou, Martu Dancingerovou a mohli bychom pokračovat dalšími úžasnými ženami. Prožijte to, co ony.   

DAMIBIO.cz na ELLEphorii

Nejnovější generace přírodní účinné péče s pravým zlatem, kouzelným šnečím slizem či diamantovým prachem. Nejen tyto skvosty na vás budou čekat ve 2. patře Slovanského domu u stánku DAMIBIO.cz. Užijete si testování luxusní bio kosmetiky, necháte si poradit, budete se těšit ze vzorečků, potkáte se i se sympatickou zakladatelkou značky Evou Grund. Navíc v průběhu ELLEphorie máte šanci nakoupit tuto kosmetiku s 20% slevou. „V sobotu 5. 11. od 10 do 13 hodin bude na stánku DAMIBIO.cz osobně přítomna vědkyně a zakladatelka BIO kosmetiky Ambadué Maria Paola Merlo,“ prozradila nám Eva Grund. 

Víc než jen e-shop

DAMIBIO.cz je více než e-shop s bio kosmetikou. DAMIBIO je rodina, protože na těchto základech Eva Grund vybudovala značku, která prakticky nese jméno syna Damiena. Se stejně vřelým a starostlivým způsobem, jak pečujeme o své blízké, přistupuje DAMIBIO i ke svým zákaznicím, aby byly maximálně spokojené. Klientky se proto zas a znovu vracejí pro své oblíbené beauty pomocníky – krémy, séra, elixíry krásy. A především se jim naskýtá možnost mít unikátní kousky od úžasných rodinných výrobců. Kteří to jsou?

Luxusní kosmetika Ambadué
Info ikona

Mezi prvními je luxusní bio kosmetika Ambadué, kterou založila inspirující žena a vědkyně, Maria Paola Merlo. Společně se svou profesorkou vyvinuly jedinečné receptury obsahující zlato, diamanty či safíry a jejich high-tech kosmetika je prostě úchvatná, se světovým patentem! Jak napovídá název Bio Snail, tato bio kosmetika využívá kouzelný šnečí sliz. Hydratace, výživa, zjemnění, hojení, ale také úžasný anti-age efekt. Takové hýčkání se dostane vaší pleti. Další skvosty přináší Eterea. Jejich bio kosmetické zázraky obsahují ovoce a byliny z polí nedaleko Neapole, přípravky této značky neuvěřitelně krásně voní.

Nabídku pak završují beauty pomocníci pod vlastní značkou DAMIBIO. Jde o Ice Globes nebo Face Rollery, ručně vyráběné masážní produkty, které vaší pleti dodají záři a mládí. Ice Globes totiž pleti dopřejí jedinečné účinky kryoterapie. Jednoduše je dáte na pár minut do mrazáku či lednice. Mezitím si nanesete na pleť oblíbené sérum nebo krém, a pak chladivým pomocníkem budete hýčkat pokožku masáží. Takhle se rozmazlovat můžete i bez aplikace kosmetiky. Ice Globes doslova pošlou k ledu otoky, únavu, tmavé kruhy pod očima, zarudnutí, toxiny, zároveň se pokožka okysličí a masáž stimuluje i produkci kolagenu a elastinu. Po ledovém hýčkání dáte opět jednoduše nachladit a můžete opakovat znovu a znovu. A milovníci drahých kamenů si mohou dopřát masáž Face Rollery. Vše je vyráběno ručně, s láskou. To vše si ale už sama vyzkoušíte. „Už se na vás těšíme,“ vzkazuje přímo  zakladatelka Eva Grund.

 

 

Bylinná kosmetika Eterea
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Info ikona
Měření