Spojení vědy a přírody: To nejlepší pro vaši krásu

Péče, do níž jsou vnesené ty nejčistší složky bez jakéhokoli znečištění. Taková je kosmetika Antipodes, s níž se také seznámíte na ELLEphorii. Krémy, masky, séra, čistící péče… Vše přírodní, certifikované, dokonce i balení jsou recyklovatelná. Antipodes je tak značkou, která je ohleduplná nejen k naší pokožce, ale i prostředí, v němž žijeme. Brand si zakládá i na spolupráci s dodavateli, kteří rovněž ctí zásady ohleduplnosti k přírodě jako takové.

Kousek přírody v jednom kelímku

Na ELLEphorii budete mít jedinečnou příležitost potkat se přímo se zakladatelkou této novozélandské značky. Elizabeth Barbalich vystudovala mimo jiné vědu, složení každého výrobku tak zná do poslední molekuly. Jejím cílem bylo vytvořit takovou řadu kosmetiky, která je čistě na přírodní bázi, ovšem s ohromujícími účinky konvenční kosmetiky. A tak v roce 2004 vznikl brand Antipodes. Kosmetika bez toxinů, netestovaná na zvířatech, zrcadlo toho nejlepšího, co v lůně přírody najdete. Složky prémiových přípravků jsou pouze původní novozélandské ingredience bez znečištění, kosmetika je organická, veganská. „Společnost Antipodes nikdy nedělala kompromisy a toho se drží již více než 15 let. Složení a udržitelnost je pro nás základem již od prvního dne. Díky ingrediencím z přírodních zdrojů, nezávislým auditům třetích stran a propracovaným složením, která odpovídají potřebám žen hledajících skutečné výsledky přírodní péče o pleť, jsou naše výrobky neustále zlepšovány a převyšují standard,“ přibližuje Elizabeth, která vám na ELLEphorii prozradí mnohem více.

Elizabeth Barbalich

Must have světových hvězd

Značka se stala tak populární, že nesmí chybět v kosmetické výbavě Billie Eilish, Elle Macpherson, Katie Holmes, neobejde se bez ní ani Cara Delevingne. Nejen ony pějí ódy například na vyživující noční krém Avocado Pear Nourishing Night Cream, který prokazatelně zvyšuje tvorbu kolagenu typu I. v kožních buňkách až o 92 %! Nejen on vás za pravidelnou péči odmění zářivou a zdravou pletí. Dalšími složkami s ohromujícími účinky jsou například švestka kakadu, jež je bohatá na vitamín C, vynikající je i avokádový olej, bohatý na živiny. Zázraky umí i výtažek Vinanza® ze semen hroznů Marlborough sauvignon blanc, bohatý na antioxidanty, a proslulý manukový med z volné přírody, který významně detoxikuje.

Antipodes kosmetická linie

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření