Růžové opojení s dotekem udržitelnosti. Přivoňte si k nové Chloé

Chloé voní a chová se zodpovědně k přírodě

Pokud znáte vůně Chloé, jistě víte, že jde o parfémy, jež vás jakoby na kouzelném, vonném koberečku přenesou do přírody. Lehké i intenzivnější verze nás opájí aromaty květin, dřeva, povznesou naši náladu lehkostí, nezatíží mysl těžšími tóny. Je tak logické, že základem filozofie Chloé se stala výroba krásných produktů, které přinášejí užitek společnosti i planetě. Společnost se tudíž zavázala k ekologickým a sociálním aktivitám, když se v říjnu 2021 stala certifikovanou společností B Corporation. Vývoj společensky a ekologicky odpovědnějších vůní tak u tohoto brandu hraje prim.

Design flakonku řady Chloé Signature je ihned identifikovatelný. Minimalistické linie dovolují světlu lámat se tak, že se promění ve třpyt slunečního paprsku. Jako náhrdelník objímá hrdlo ženská rypsová stuha. Nyní v barvě zelené, koloritu listů, symbolu přírody. Lahvička Chloé Signature prošla modernizací, která snížila její dopad na životní prostředí. Recyklované materiály nyní tvoří 25 % skla a 40 % lepenky použité na výrobu krabičky. Stuha je zcela zhotovena ze 100% recyklovaného polyesteru. Vůni Chloé Rose Naturelle Intense si můžete pořídit ve třech velikostech: 30, 50 a 100 ml. A právě 100ml flakon můžete opakovaně doplňovat. Navíc obal náplně je zhotoven ze 100% recyklovaného hliníku.

Chloé Signature
Info ikona

Jednoduchost, čistota a přirozenost

V půvabné lahvičce najdete pouze “čisté” ingredience. Chloé Rose Naturelle Intense se zrodila ze složek přírodního původu, alkoholu a vody. Nic jiného v ní nenajdete. Neobsahuje umělá barviva a je veganská. Chloé Rose Naturelle Intense je řada, která rozšířila verzi Chloé Rose Naturelle. Je silnější, avšak rozhodně ne vtíravá. Vyzdvihuje aroma růže, což je květina symbolizující vůně Chloé. Jejím společníkem je dubová esence, která se získává z recyklovaného dřeva. 

Až si přivoníte, nejprve vás obejme sladký, svěží bergamot. Za ním bude následovat čisté a lehké neroli v opojení okvětních lístků. Poté se přihlásí rafinovaná esence organické růže, kterou podkresluje výrazný tón kouře a vanilkově zabarvené dřevo dubu. Vše zjemňuje krémové aroma santalového dřeva, dotek cedru dodává vůni punc nadčasové elegance. Právě takto vymyslel novou vůni Chloé parfumér Alexis Dadier. Je ženská a autentická, říká: "Moje přirozenost, moje síla." To je motto ženy Chloé, kterou ztělesňuje britská herečka Lucy Boynton. Do prodeje vstupuje Chloé Rose Naturelle Intense 1. října, voňavou schůzku si můžete domluvit i na ELLEphorii. 

Udržitelná vůně Chloé.
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

Měření