Revoluční přístup ke kráse? Má francouzský původ a vy se zamilujete!

Mezi ostatními značkami vyniká především péčí šitou na míru a bohatým portfoliem produktů s obsahem vysoce koncentrovaných aktivních látek získávaných z těch nejčistších botanických, mořských a biotechnologických zdrojů.

Cílem nastavené péče totiž není léčit pleť pouze na povrchu, ale naopak proniknout k jádru problému a dodat pokožce vše, co v daný okamžik nutně potřebuje. To je také odpověď na to, proč se zde nesetkáte s klasickým dělením pleti do kategorií suchá, mastná, smíšená. Místo toho značka Biologique Recherche pracuje s termínem Skin Instant©, tedy aktuální stav pleti — ten se totiž neustále mění, dokonce i během jediného dne.

Biologique Recherche produkty
Info ikona

A protože jde o profesionální značku, produkty z její nabídky na internetu nepořídíte. Dostanete se k nim výhradně v autorizovaných salonech, a to na základě pečlivé pleťové diagnostiky.

Více o téhle francouzské kosmetické značce (existuje už více než 40 let) najdete na jejích stránkách. Ošetření v salonech přitom doplňují specifické masážní techniky, díky kterým dochází k dokonalé stimulaci svalů a viditelného pozvednutí kontur obličeje.

Vlajkový produkt značky Biologique Recherche?

Must have produktem z portfolia značky je nepochybně Lotion P50. Nejedná se však pouze o exfoliant, tento produkt je zároveň nabitý vitaminy, hydratuje, tonizuje, zvlhčuje a srovnává pH pleti tak, aby bylo jemně kyselé. Vybalancované pH reguluje produkci mastnoty a akné, zesvětluje tmavé skvrny a pokožka je celkově sjednocenější s kýženým „glow“ efektem.

Lotion P50
Info ikona

Že jste o Biologique Recherche „zaslechla“ už na Instagramu? Možná, ale...

Tako kosmetická značka má ještě jednu ryzí zásadu — influencerům za propagaci svých produktů nikdy neplatí. Takže o ní můžete slyšet jen od těch, kteří komunikují značku jen ze svého vlastního přesvědčení a reálných zkušeností. Mimochodem, Biologique Recherche má i vlastní instagramový účet.

Biologique Recherche
Info ikona

Na vlastní kůži ale můžete kosmetiku a její kouzlo otestovat na ELLEphorii

Zastavte se v Biologique Recherche, seznamte se s konceptem značky a nechte si od kosmetických specialistek diagnostikovat pleť.  Přítomné beauty odbornice vám zároveň představí vrcholnou péči v oblasti personalizované péče, měsíční program péče na míru Haute Couture a také novinky letošního podzimu, mezi kterými nechybí revoluční objev kolagenu typu O (který si nechala Biologique Recherche patentovat, což je opět důkazem toho, že značka udává kosmetické trendy i v oblasti výzkumu). 

A co víc, každý, kdo se zde zastaví, bude zařazen do soutěže o 5 luxusních ošetření s diagnostikou pleti v prostoru BR Lounge Švihanka na pražských Vinohradech. Tak nezapomeňte, ELLEphorie se už blíží!

ELLEphoria 2022
Info ikona
Měření