6 tipů na perfektní pleťové rituály, které “nakopnou” vaši pleť

 

1. Zvýšená pozornost alespoň jednou týdně 

Kromě běžné rutiny, která by se měla skládat z čistící a hydratační péče, je potřeba pleti alespoň jednou týdně věnovat trochu více. Více času a více pozornosti. Prostě extra péči! Nemusí to být hodina, plně postačí například pleťová maska. Náš tip: Clearing Cream Mask je skvělá čistící pleťová maska, která reguluje tvorbu mazu a tím minimalizuje ucpávání pórů. Pleť důkladně a hloubkově pročistí i obnoví přirozené pH.

 

zdravá a krásná pleť

 

2. Tříkrokové čištění a hydratace 

Pokud zvažujete vaší pleťovou rutinu, zamyslete se nad konceptem tříkrokového čištění: od odlíčení, přes čištění až po tonizaci. Právě tyto 3 kroky můžou být to, co vám k vysněné pleti chybí. Jeden produkt na hloubkové čištění prostě nestačí. Následně po vyčištění pleť vždy potřebuje hloubkové i povrchové vyživení a hydrataci. Proto u československé značky ENVY Therapy® najdete celou řadu s názvem Clearing pro čištění a následně řadu Hydraing pro dokonalou hydrataci.  

3. Ještě chvíli vzhůru... bez večerní péče to nepůjde 

Přejeme si krásnou pleť, ale klíčem je důsledná a pravidelná péče. Pokud vaše pleť není perfektní, zařaďte každý den opravdu bohatou pleťovou rutinu právě na večer, před spaním. (odlíčení, čištění, tonizace, sérum na hloubkovou výživu a krém na ošetření a ochranu vrchních vrstev kůže). Všechno to, co najdete připravené v balíčku ENVY Therapy® Trial Kit, který vydrží cca 20 použití. 

 

kosmetika

 

4. Moderní technika jako efektivní pomůcka 

Stejně jako mnohé z nás nedají dopustit na elektrický kartáček na zuby, my jsme si zamilovaly 3-in-1 Ultrasonic Therapy. Tahle kosmetická pomůcka je určena přímo pro domácí použití a funguje na principu působení ultrazvukových vln na naši pokožku. Přístroj má tři režimy, které účinně ošetřují pokožku. Vysokofrekvenční vibrace napomáhají čištění pórů a odstranění odumřelých kožních buněk a bakterií. Kladně nabité ionty pomáhají navíc odstraňovat z pokožky zbytky kosmetických produktů a syntetických nečistot. O dalších funkcích si přečtete více zdeKrása je někdy opravdu věda.

5. Vysoká kvalita zaručuje maximální výsledky 

Pokud svojí pleti chcete (nejen) během zimy dopřát skutečně prvotřídní péči, zaměřte se na produkty, které jsou vyvinuty dermatology. Jedině taková péče propojuje účinek patentovaných účinných látek a organických surovin v té nejčistší formě. Vyhněte se velkým obloukem přidaným silikonům, barvivům, toxinům a parabenům. Každý produkt od ENVY Therapy® je výsledkem práce profíků a složení je převážně organické. 

6. Boost jménem vitamín C  

Znáte vitaminové ampulky? Jedná se o intenzivní 20% koncentrát vitamínu C, který podporuje přirozenou tvorbu kolagenu a brání jeho rozkladu. Ampulka se nanáší na pleť a proniká hluboko do pokožky. Efekt je navíc vidět hned po první aplikaci! Nanáší se večer na odlíčenou a suchou pokožku obličeje, krku u dekoltu. Balení ampulek s názvem Vitaboost C Concentrate od ENVY Therapy® najdete tady

Perfektní péče o pleť