Geny nezapřete, ale je třeba o sebe pečovat, říká Renata Langmannová

Půvabná Renata Langmannová je sama maminkou rok a půl staré holčičky Medy. Vzor nejen v mateřství nachází samozřejmě i ve své sympatické mamince Yvetě. „Určitě je pro mě vzorem svojí dobrosrdečností, laskavostí a ochotou pomáhat. Vždy myslí nejdřív na druhé a teprve pak sama na sebe. Pro ostatní by se rozdala. Je to hodný a milující člověk,“ svěřila se modelka.

 

Společně strávený čas je mnohem cennější než dárky

V době, kdy pečujete o malé dítě, není jednoduché najít čas nejen na sebe, ale ani na své nejbližší. Jak by vypadal Renatin vysněný den s ženou, která ji před třiceti pěti lety dala život? „Dobře se vyspat, najíst, koupit něco hezkého na sebe, povídat si u dobré kávy, nebo si třeba zajít na skleničku.“

 

Renata Langmannová a její maminka
Info ikona

 

Pravidelný denní rituál

A v čem se v Renatě nezapřou geny její maminky? Prý po ní zdědila hlavně přirozenou touhu pomáhat ostatním. Je taky stejně energická, přátelská a společenská. Není divu, jak ona, tak i její maminka si totiž pravidelně dopřávají kolagenový nápoj THE SOLUTION™, který nejen skvěle chutná, ale vede i k pevnější a pružnější pokožce, méně viditelným vráskám, redukuje celulitidu a zlepšuje texturu pokožky. Pro obě se stal doslova denním rituálem. Více o tomto elixíru krásy objevíte na stránkách osloskinlab.cz.

 

Děkujeme hotelu Andaz Prague za poskytnutí prostor k focení.

Měření