Krásná a pevná pleť: Tipy od dermatoložky královské rodiny

Stejně jako naše tělo i pleť se vlivem stárnutí mění. Za normálních podmínek probíhá proces regenerace pokožky každých 28 – 30 dní, avšak v průběhu let je tento přirozený mechanismus pomalejší a méně účinný, což se časem projevuje ztrátou elastinu a kolagenu v kůži a tím pádem i povolením obličejových svalů, se kterým nám efektivně pomůže malý pleťový trenér BEAR od švédské beauty-tech značky FOREO.

Cílená péče, kterou pleti během stárnutí poskytujeme, je nezbytná proto, aby naše pokožka i nadále vypadala krásně. Kromě toho také pomáhá předcházet řadě problémů, které ovlivňují její vitalitu a zdraví. Inteligentní tónující pleťový přístroj BEAR s mikroproudem od švédské beauty-tech značky FOREO nám umožňuje postarat se o pokožku na profesionální úrovni v pohodlí domova – pomáhá pleti zachovat pevnost a díky T-Sonic pulzaci a mikroproudu, který procvičí 69 svalů obličeje a krku, podporuje tonizaci svalů.

Španělská dermatoložka královské rodiny Carmen Navarro říká, že díky přístroji BEAR „definujeme rysy obličeje, pracujeme na tvářích, očních konturách, čele a výrazových liniích, které se objevují mezi obočím“

 

Krásná a pevná pleť díky FOREO BEAR
Info ikona

 

Svaly na obličeji a jak je cvičit

Ošetření proti stárnutí pomocí mikroproudu, který je součástí zařízení BEAR, je v zásadě „nechirurgickým liftingem obličeje”. Mikroproud, přírodní alternativa botoxu a výplním, slibuje mladší, sjednocenou a pevnější pleť. Mikroproud využívá nízkonapěťové elektrické proudy, které napodobují ty, jež naše tělo přirozeně produkuje na buněčné úrovni. Tato elektrostimulace umožňuje produkci chemických látek tělu vlastních, pomáhá opravit tkáně a stimulovat produkci kolagenu.

Celkem máme 43 svalů na obličeji a 26 na krku

Přičemž, stejně jako ostatní svaly na našem těle, všechny časem ztrácí svou pevnost a pružnost. Díky technologii mikroproudu jsou ale tyto svaly procvičeny, díky čemuž sílí. Výsledek? Pevnější pleť a vytvarované kontury! Carmen Navarro poukazuje na výhody mikroproudu: „To, co tento typ zařízení přináší, je ve skutečnosti napodobování toho, co naše těla dělají na buněčné úrovni, ale co se v průběhu let zpomaluje. Poskytujeme pokožce další pomoc. Je to jako cvičit jógu nebo pilates.” Zařízení BEAR je doslova osobním trenérem obličeje – obsahuje 5 úrovní mikroproudu, a protože se dokáže přizpůsobit skutečným potřebám pokožky, je vhodný pro každého