Objevte zázrak, který může probíhat i ve vaší tváři!

O co přesně jde?

Doktor Danné Montague-King, expert zakladatel značky DMK, se netají tím, že pokud by že by se jednoho dne musel vzdát veškerých nástrojů, které mají odborníci z jeho laboratoře k dispozici, a musel by si vybrat jediný nástroj pro svoji práci práci, byla by to léčba enzymy.A není divu, enzymoterapie DMK je unikátní procedura, která nemá ve světě obdoby!

DMK
Info ikona

Enzyme Masque #1 obsahuje signální molekuly, tzv. přenašeče informace. Ty následně ovlivňují enzymy, které se nacházejí v pokožce pacienta a posilují účinnost ošetření enzymy, které jsou součástí složení masky. Správně zvolené enzymy vytvářejí ve tkáních odstraňují toxiny, spouštějí proces obnovy buněk, rozšiřují kapiláry, což způsobuje příliv čerstvého kyslíku z plic do mitochondrií, tedy tzv. malých „baterií“ všech našich buněk.

Aplikace enzymoterapeutických přípravků a kapilární mapa
Info ikona

Velká obnova, která nastává pod povrchem

Už 45 minut po aplikaci masky vzniká na pokožce plazmatický efekt, při kterém lze pozorovat kapilární mapu. To je ale jedině dobré znamení: Viditelnost kapilár totiž indikuje naplnění cév novou porcí krve obohacené o živiny a kyslík a také obnovení homeostáze mezibuněčných tekutin. Jinými slovy: Když je pokožka ve stavu homeostáze, dochází k její samoobnově.

Již po prvním ošetření zaznamenává každý pacient snížení otoků, zpevnění  pleti, zdravý jas, vyhlazení jemných vrásek a efekt liftingu.

Efekt DMK
Info ikona

Efekt podobný injekcím, ovšem zcela bez bolesti!

Enzymoterapie DMK je často nazývána alternativou ke kosmetickým injekcím, protože enzymové masky působí na kontrolní body, překonávají svalový odpor a zvyšují jejich tonus. Jednodušeji řečeno — svaly se pod tlakem samy stejnoměrně stahují, čímž se zvyšuje svalová síla a dochází k jejich posílení. Dky ošetření budou svaly obličeje, krku, dekoltu pevnější a vaše tvář ještě zářivější!

Zářivost po enzymoterapii
Info ikona

Na co všechno enzymoterapie zabírá?

Kosmetologové DMK využívají léčbu enzymy i pro ty nejsložitější kožní patologie: akné, post-akné, rosacea, kuperóza, hyperpigmentace, stárnoucí pleť, hluboké jizvy. Jedná se o univerzální postup, který vyhovuje všem typům a stavům pleti. Enzymová terapie způsobuje, že pokožka funguje jako ta dětská, bez ohledu na náš věk. Více objevíte na webu dmk-s.eu nebo instagramu @dmkczech.

Měření