Kdy jste se naposledy opravdu zasnili?

Meditace, duševní hygiena, modlení, snění – každý tomu říká jinak. Všechny tyhle činnosti mají něco společného – vědomé soustředění pozornosti. Věříte, že pokud na něco pravidelně a usilovně myslíte, tak se vám to splní? Jestli ano, vyčleňte si každý den malou chvilku na snění. Zasněte se a vyšlete přání. Kdy jindy, než teď, v magický čas Vánoc by se vám mělo splnit vše, po čem toužíte?

Nezávislá ženská duše

Symbolem snění a odvahy říct „Sì“, italsky ano, je ikonická vůně Armani Sì. Představuje poklidnou sílu ženskosti, která intenzivně touží po lásce, síle a svobodě. Vzdává hold moderním ženám, které jsou plné šarmu, síly a nezávislosti duše. Po prvním přivonění k této ikonické vůni si vás omotají kolem prstu sladké tóny černého rybízu. Jejich intenzitu vzápětí lehce naruší prvky frézie a růže.

Dokonalý čichový zážitek, který probudí všechny vaše smysly, nakonec doplní dřevité aroma ambroxanu, pačuli a hřejivé vanilky zastoupené v základu vůně. Pokud se tedy zahalíte do Armani Sì oblaku, budete se cítit elegantně a vaše charisma všechny přitáhne jako magnet. Kdo by to nechtěl? Stačilo jen vyslovit svoje přání.

Chlapská divokost a sebevědomí

Po čem dalším toužíte? Nelíbil se vám opravdový muž, který se nebojí být středem pozornosti? Stačí jen vyslat přání. Armani vám ho pomůže splnit. Toaletní voda Acqua di Giò představuje perfektní harmonii sladkých a slaných tónů mořské vody a slunečních paprsků dopadajících na kůži. Jiskřivé esence bergamotu, citronu, pomeranče a limetky zajišťují extrémní příval svěžesti.

Květinové srdce vůně doplňují mořské tóny a aromatický muškátový oříšek. Závěr se nese ve znamení bílého pižma, cedru a indonéského pačuli. A protože vůně dokáže podvědomě velmi dobře působit na lidskou psychiku, pravděpodobně vyvolá pocit mužnosti a sebejistoty. Takový muž je jednoduše sexy. Stejně jako jeho absence strachu vybočovat z řady.

Měření