Sen o dokonale hladké pokožce? Splněn!

Jde to i lépe...

Bolestivé vytrhávání chloupků není nic pro vás, proto se raději spoléháte na žiletku. Zabere vám to jen pár minut a vytoužený výsledek vidíte hned. OK. Jedinou nevýhodou je, že tuhle proceduru musíte během plavkové sezony absolvovat prakticky den co den. S neustálou likvidací vašeho strniště může být konec (i když, žiletka se vám bude pro začátek hodit)…

Žiletka, záblesk IPL a pak konec růstu...

Značka Braun představuje jednu z nejmodernějších a zároveň nejšetrnějších epilačních metod v celé historii odstraňování chloupků — na trh totiž přicházejí IPL přístroje pro domácí použití. Jak fungují? Na bázi záblesků intenzivního pulsního světla (Intense Pulsed Light), které dokážou vmžiku zaměřit oholený chloupek. Ten k sobě světelný paprsek přitáhne a růst se následně naruší.

Nejste si jistá, jestli je to pro vás… bezpečné?

Epilátory značky Braun mají zabudovanou technologii SensoAdapt, která si před každým zábleskem jednoduše přečte odstín pokožky. Navíc celá akce zače teprve v momentě, kdy přiložíte hlavici na kůži: Díky tomu nebudete potřebovat ani speciální ochranné brýle.

Epilátor s pomocí IPL světla

I můži touží po hladké kůži

Na dokonale hladkou pokožku si potrpí i váš drahý? I jemu se budou nejnovější vynálezy líbit. Rašící vousy stačí klasicky oholit a poté použít IPL epilátor s nasazenou nejužší hlavicí. Možnosti epilace ale zdaleka nekončí: Některé sady od Braun totiž obsahují širokou hlavu, díky níž bude epilace ještě rychlejší. Ta se hodí k epilaci větších oblastí těla, jako jsou stehna nebo záda a hrudník.

IPL epilátor Braun pro muže

Jak se v nabídce nejnovějších IPL přístrojů zorientovat?

Pro shrnutí: Značka Braun momentálně představuje 4 dámské sady v typickém elegatním bílo-zlatém designu. Hledejte je pod označením Silk∙expert Pro PL 5347, Silk∙expert Pro PL 5237, Silk∙expert Pro PL 5223 a Silk∙expert Pro PL 5139. Pánská varianta epilátoru je k mání pod názvem Silk∙expert Pro PL 5115. Nové sady najdete ve vybraných prodejnách a e-shopech, např. na alza.cz.

Epilační sada Braun