Správně vybraná nutrikosmetika představuje unikátní boost pro tělo

Moje vlastní potřeby 

V čele nutrikosmetiky ve světle slávy stojí zdravý životní styl plný výživného jídla a pohybu. Patří sem i pití a doplňky stravy. Ovšem jen takové, které dělají tělu dobře a to prokazatelně. Zdravý životní styl se sestává z mnoha faktorů a nelze jej obelstít. Když s ním začnete, nikdy nebudete chtít skončit. Primárně jde o dostatek spánku, regulaci stresu, aktivní pohyb a nutričně vyváženou stravu. A právě u toho, co jíme, se setkáváme s nutrikosmetikou.  

Boost živin a krásy 

Kvalitní nutrikosmetika v podobě doplňků stravy obsahuje minerály, vitamíny, stopové prvky a najdete v ní i opravdu vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce a dalších přírodních složek, které vašemu tělu dělají dobře. Podporují jeho přirozené mechanismy, které když fungují, jak mají, výsledkem je (mimo jiné) krásná pleť, vlasy i nehty. To zní slibně, co myslíte? Když ke zdravému životnímu stylu přidáme účinné tabletky, kila jdou dolu, únava povolí, tělo zbytečně nezadržuje vodu a vy se tak budete cítit krásnější... To je už však jen další bonus. A právě o to ve světě nutrikosmetiky jde - zdraví se rovná krása.

nutrikosmetika

Příroda versus syntetika 

Ať už se postupně blížíme ke své vysněné váze nebo chceme podpořit a zrychlit přirozený proces trávení, chce to zaměřit se vždy na přírodní produkty. Proč? Přírodní vitamíny tělo zpracuje ze 60 až 90 % a ty syntetické jen z 3 až 15 %. Vždy jde tedy o obsah, o dané složení konkrétního produktu. V žampionech, kurkumě, kajenském pepři nebo ženšenu jsou aktivní látky, které napomáhají správné funkci metabolismu. Co to znamená? Že tělo funguje tak jak má a my spalujeme více tuku i v klidové fázi dne. Proto mix těchto super látek najdete ve výrobcích od francouzské značky D.LAB. 

nutrikosmetika

Kvalita z Francie  

Luxusní nutrikosmetiku poznáme podle několika faktorů. Nejprve si musíme prověřit samotnou značku a její hodnoty. Ideální je, pokud má výrobce zastoupení v odborné části populace. Francouzská laboratoř s názvem D.LAB je lídrem v lázeňský a léčebných procedurách, který současně provozuje špičková technologická centra na hubnutí. Jejich portfolio zahrnuje prvotřídní nutrikosmetiku pro zářivou pleť, podporu hubnutí, správnou funkci jater a tak dále - to vše totiž vede ke zdraví a posléze i ke kráse. 

Na výběr

Mezi nejoblíbenější produkty od D-LAB patří například set pro omlazení pleti s kolagenem, omega komplexem a kyselinou hyaluronovou, regenerační set pro dokonalou pleť, set pro hloubkou výživu a růst vlasů a mnoho dalších nutrikosmetických zázraků. Naprostým hitem je pak regenerační komplex k zachování mladistvé pleti se silnými antioxidanty. Všechny doplňky stravy této značky jsou čistě přírodní a na tělo mají výhradně pozitivní vliv. Přípravky od D.LAB zakoupíte na www.infokrasa.cz 

nutrikosmetika