Cheat day pro vaše vlasy

Nejste spokojená s vašimi vlasy ve dnech, kdy nemáte čerstvě umytou hlavu? Kolekce Pantene Waterless inovuje celou kategorii suché vlasové kosmetiky. Díky ní mohou být vaše vlasy jako čerstvě umyté, od pondělí až do neděle, v každý důležitý okamžik, kterým vás život překvapí. Bylo na čase vymyslet takové řešení, aby vlasy vypadaly skvěle každý den v týdnu, ať už se děje cokoliv.

Odteď už každodenní mytí vlasů nemusí zasahovat do tvých plánů.

Bylo zjištěno, že 57 % žen je nespokojených se svými vlasy na konci dne a 71 % žen uvádí, že jejich vlasy do dalšího mytí neudrží skvělou formu. Není už na čase, aby vaše vlasy vypadaly skvěle každý den i bez zdlouhavých příprav? Přiznejme si, že perfektní účes každý den za malý hřích stojí.

Experty vytvořená kolekce Pantene Waterless oživuje a omlazuje všechny typy vlasů bez nutnosti použití vody. Kolekce zahrnuje vyživující šampony, balzámy a laky na vlasy. Usnadňuje pravidelnou péči o vlasy, když jste na cestách nebo v časové tísni, a pro značku Pantene představuje skutečnou inovaci. Zaspala jste nebo jste slíbila, že budete v jeden den na dvou večírcích? Teď máte díky řadě Pantene Waterless, která vám je po ruce při každé příležitosti, o něco méně starostí.

 

Podívejte se na naše hravé video a malý návod k tomu, jak oživit vzhled vašich vlasů během dne: 

 

Seznam se s kolekcí Pantene Waterless! 

Pěnivý suchý šampon CHEAT DAY

- Pěna s unikátním složením vdechne vašim vlasům přirozený lesk během pouhých 60 sekund. Po použití není třeba vyčesávat!

Suchý balzám ve spreji MIST-BEHAVING

- Pro normální až husté, zacuchané a suché vlasy. Zanechává vlasy hedvábně hebké a do dalšího umytí je chrání před krepatostí – stačí rychle přestříknout.

Suchý balzám ve spreji LIGHT TOUCH

- Balzám bez oplachování s kvalitním složením, které vyživuje jemné vlasy a obnovuje jejich přirozenou hebkost. Chrání před krepatostí po celých 24 hodin.

Tvarující krém pro vlnité vlasy CURL AFFAIR

- Okamžitě dává vlnám nový život a tvar – tvarující krém stačí nanést a suchým vlasům se vrátí plné zdraví.

Nelepivý tvarující cukrový sprej SWEET MESS

- Dodává vlasům texturu dokonale nedokonalého účesu, jako byste právě vstali z postele, a sladkou vůni, která jen tak nevyprchá.

Nelepivý lak na vlasy NEVER STRAY

- Poskytuje pružnou fixaci a bojuje s odstávajícími vlasy a krepatostí ve dne v noci tak, aby se vaše nezbedné vlasy daly stále snadno učesat a nelepily.

 

K dispozici exkluzivně v síti prodejen dm drogerie markt s.r.o.. Ceny stanovuje podle svého vlastního uvážení prodejce.