#FRENCHBALAYAGE: Vlasový trend, který si nyní mohou dopřát i brunetky

French Balayage je dvoufázová péče vytvářející neutralizovaný a lesklý finiš à la française od L’Oréal Professionnel. Francouzskou balayage mohou vytvářet pouze profesionálové, je vytvářena na míru dle přání konkrétní klientky a je vhodná pro všechny, bez ohledu na výšku tónu, dokonce i pro nejtmavší brunety. French Balayage je víc než jen balayage, je to služba, která je zárukou vysoce profesionálního a přirozeného výsledku.

 

 

Není balayage jako balayage

Balayage je služba, kterou profesionální kadeřníci dobře znají a kterou zákaznice milují. Dlouho panovalo přesvědčení, že je určená pouze blondýnkám, ale poté, co se do ní vrhly i brunetky, se balayage skutečně rozjela. Ženy si zamilovaly tento prolnutý kontrastní výsledek a jeho přirozený vzhled - který je pro ně navíc méně omezující než tradiční barva. Dnes je balayage nejžádanější salonní službou a trend číslo jedna v barvení, což je důkazem jejího úspěchu. Je však důležité provádět ji správně. To, že službu nazveme balayage, ještě nemusí znamenat, že se jedná o kvalitní balayage. Výsledky mohou být lepší či horší, méně či více vyvážené, v závislosti na použitých technikách a produktech. Kdo by mohl zapomenout na pruhované a lacině vyhlížející balayage minulosti? To však bylo před tím, než přišla French Balayage od L’Oréal Professionnel.

 

PŘED & PO:

French Balayage
Info ikona

 

Dokonalá balayage ve dvou krocích

První krok spočívá v zesvětlení vlasů namalováním balayage volnou rukou pro vytvoření prosvětlených zón a dodání dimenze. Pět nových technik balayage od L’Oréal Professionnel bylo vyvinuto ve spolupráci se světově proslulými odborníky na balayage s cílem dosáhnout jemného, přirozeného a elegantního výsledku, který je zároveň kontrastní, viditelný a vhodný skutečně pro všechny, dokonce i pro brunety. Každá technika vytváří jedinečné efekty a jedinečně si pohrává se světlem, všechny však mají společné francouzské je ne sais quoi, které je typickým rukopisem balayage od L’Oréal Professionnel. Jinými slovy: dokonalého postupného zesvětlení od kořínků po konečky pro výsledky na míru, které jsou ještě lepší než výsledky na míru

Profesionálové velmi dobře vědí, že balayage občas může vést k nežádoucím tónům, které je třeba neutralizovat. Dnes mohou všichni profesionálové zdokonalit jakoukoli balayage použitím barvy tón v tónu, která zesvětleným vlasům dodá lesk. Dia Light je dokonalou odpovědí na všechny problémy s neutralizací, dokonce i na nejtmavších vlasech.

 

ProLonger L’Oréal Professionnel
Info ikona

 

Péče, kterou si vaše vlasy zaslouží

Aby vlasy s balayagí byly krásné a kvalitní po celé délce, je třeba se o ně také profesionálně starat. Na pomoc přichází nová řada vlasové péče Pro Longer, která ošetřuje a vyživuje konečky pro delší, silnější a kvalitnější vlasy.
 

Tipy pro dlouhé vlasy:

  • Hledejte vždy profesionální a personalizovanou péči.
  • Používejte péči určenou pro dlouhé vlasy, které je posílí v celé délce.
  • Na www.salon-expert.cz hledejte salon, který bude nejvíce vyhovovat vašim představám.
     

Podpořte svého kadeřníka

Do příští návštěvy salonu budeme muset všichni ještě chvíli vydržet, ale to neznamená, že bychom měli na péči o své vlasy rezignovat úplně. Právě teď, možná víc než kdy jindy, je totiž důležité svým vlasům dopřávat skutečně profesionální domácí péči, aby týdny bez vašeho osobního kadeřníka přežily ve zdraví. Zavolejte proto svému vlasovému profesionálovi a poraďte se s ním, jaké přípravky by pro péči o vaše vlasy doporučil právě on. A když už budete v tom, zkuste se s ním rovnou domluvit, aby po otevření salonu počítal s vaší návštěvou, jakmile to bude možné. Nejen, že budete mít jistotu, že se na vás dostane v první řadě, ale navíc tím v těchto nelehkých časech podpoříte a potěšíte svého kadeřníka.