Lámou se vám vlasy? Už je nemusíte zbytečně stříhat!

 

V tom, že se vaše vlasy začaly lámat, mohou mít prsty nežádoucí kovy, které se v nich zabydlely. Děsíte se, jak se to mohlo stát? Jednoduše. Kovy se běžně ukrývají ve vodě, kterou si prameny pravidelně myjete. „I ta nejčistší voda může být plná kovových částic. Důvodem jejich uvolňování je ero­ze, kterou voda způsobuje na vodovodním potrubí. S každým mytím se pak tyto částice hromadí uvnitř vlasového vlákna. Navíc  platí, že čím větší poréznost vlasu je, tím větší množství kovů do vlasu pronikne. Kovové vlasové vlákno se totiž chová jako houba,"  vysvětluje na úvod kadeřnice Andrea Josková, ambasadorka značky L’Oréal Professio­nnel, a dostává se k samotnému problému: „Při všech barvicích procesech, ať už jde o klasické barvení, balayage, nebo jiný druh zesvětlování, reagují kovy (ob­zvlášť měď) s oxi­dantem, což má za následek právě lámání." Toho se ale můžete zbavit i jinou cestou než pomocí nůžek.

Barvení i trendy balayage si klidně dopřávejte dál, ovšem seznamte své vlasy ještě s něčím…

Metal Detox od L’Oréal Professionnel. Tato nová vlasová řada  je založená na revoluční technologii a mnohonásobně patentované inovaci, jejíž výsledky jsou vidět okamžitě. Vlasy se od nežádoucích kovů očistí a riziko opětovného lámání sníží o celých 87 %.

 

Nová řada Metal Detox od OD L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

 

Jak přesně Metal Detox funguje?

Laboratoře značky L‘Oréal Professionnel vyvinuly speciální protokol s molekulou Glicoamine, která je jádrem revoluční vlasové kosmetiky Metal Detox. Molekula je přitom dostatečně malá a silná zároveň, aby zapůsobila na kovy uvnitř vlasu, a tím pádem ho od nežádoucích kovů vyčistila. Ve třech krocích:

1. Přípravná péče, která nejprve přítomné kovy neutralizuje.
2. Krémový šampon, který vaše vlasy pročistí.
3. Ochranná péče, která zabrání návratu kovových částic do vaší hřívy.

Péče na doma, nebo do salonu? A kde najít ten nejbližší?

„Pro stoprocentní efekt rozhodně dopo­ručuji navštívit salon, kde poskytnou vašim vlasům profesionální péči. Nejprve vám zkušený, proškolený kadeřník aplikuje pří­pravnou péči spolu se službou barvení, balayage nebo melírování, posléze aplikuje krémový šampon, ochrannou péči a následně doporučí ideální produkty na doma,” uzavírá uznávaná kadeřnice a majitelka vlastního salonu Andrea Josková. Profesionální ošetření Metal Detox, stejně jako produkty ze stejnojmenné řady pro domácí péči, pořídíte v salonech L’Oréal Professionnel. Najděte si pro sebe ten nejbližší.